niuska231
17.03.10, 11:23
ale od początku, dziś mija 16 dzien wyższej temperatury, brałam duphaston od
14-24dc na wyregulowanie okresu i zlikwidowanie plamień, w ostatni dzien
brania go już pojawiły się plamienia, trwały 1o dni, po czym przerwa, dziś
trochę się pojawiło rózowego sluzu ale minimalnie, test ciążowy negatywny,
skoro duphaston miał zlikwidować plamienia a już w czasie jego brania pojawiły
się plamienia to raczej nie problem niedomogi lutealnej prawda? no i test
skoro dzisiaj negatywny to ciąże należy wykluczyć? dodatkowo robiłam test
owulacyjny który też wyszedł pozytywny w 18dc, co by pokrywało się z wykresem
który wklejam poniżej(link do niego):
www.fertilityfriend.com/home/12adea