andalu
03.05.10, 12:09
Bardzo prosze o pomoc. Chodzi o kobiete ktora od dawna probuje zajsc w ciaze i
nawet gdy sie jej udaje, szybko nastepuje poronienie. Dopiero teraz sie
dowiedzialam, ze ma bardzo krotkie fazy lutealne i wydaje mi sie ze to one sa
przyczyna poronien.
Co nalezy zrobic w takim przypadku?jakie leki mozna brac? co moge jej
doradzic? potem w razie czego podam wiecej szczegolow, ale tak "na piewrszy
rzut okiem" co byscie ekspertki powiedzialy? z gory bardzo dziekuje za pomoc!
pozdrawiam!