02.05.05, 13:07

NPR - bardzo chciała bym stosować tę metodę, ale obawiam sie ze w moim
wypdku to niemożliwe, organizm jest nieprzewidywalny,,,np w marcu miesiaczka
ok 6 marca i zaraz potem 24 marca, i majowa (wczoraj) - co teraz keidy
owulacja? analiz śluzu tez nie daje wymiernych rezultatów ...mam 24 lata (i
hm..to zupełne początki małezństwa i NPL :) )
Obserwuj wątek
    • antosiczek Re: pytanie 02.05.05, 13:23
      Wejdź na stronę www.lmm.pl - dobrze będzie zaopatrzyć się w domowy kurs NPR,
      lub zdecydować na autentyczny kurs wyjazdowy. To pozwoli dobrze opanowac metodę
      i wyzbyc się lęków. Polecam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka