wirydianna
02.05.05, 13:07
NPR - bardzo chciała bym stosować tę metodę, ale obawiam sie ze w moim
wypdku to niemożliwe, organizm jest nieprzewidywalny,,,np w marcu miesiaczka
ok 6 marca i zaraz potem 24 marca, i majowa (wczoraj) - co teraz keidy
owulacja? analiz śluzu tez nie daje wymiernych rezultatów ...mam 24 lata (i
hm..to zupełne początki małezństwa i NPL :) )