Dodaj do ulubionych

co z nowości kupujecie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 22:09
Co z nowości kupujecie,tak od ręki?
Czy nigdy nie spotyka was zwód?
Ile nowości w miesiąu kupujecie?
Czym sie kierujecie, czy tylko nazwiskiem (ulubinego) autora?

Mnie po "sadze o wiedźminie" "Narrenturm" rozczarowało
Irvinga " czwartą rękę" kupiłam natychmiast i to było to, na co czekałam :-)
Czutuję "świeżych" Noblistów: Coetzee, Kertesz- odczucia różne.
W tym miesiącu z nowości kupiłam Pilcha "Narty..."- kończę właśnie i
ubawiłam się doskonale.
Mam na koniec msiąca przygotowane zamówienie ( do hurtowni, bo taniej) na "
Historię o Nikiforze" (nagła potrzeba) i jeszcze rozważam- Kapuściński
albo "nowy" Kuczok.
Obserwuj wątek
    • Gość: MarketGarden Re: co z nowości kupujecie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.04, 19:29
      KAPUŚCIŃSKI!!!! Podróze... są świetne!
      • hetacus Re: co z nowości kupujecie? 28.10.04, 09:47
        Każdego nowego Austera kupuję natychmiast
    • szczekuszka Re: co z nowości kupujecie? 28.10.04, 10:56
      Ja sie nastawilam na serie Europejki wydawnictwa czarne;). Mam juz trzy
      ksiazki, czekam na czwarta premiere.
      • Gość: jelonek_k Europejki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.04, 12:51
        A czytałas Miłość Leny? Jaka jest?
        • afro.ninja Re: Europejki 04.11.04, 11:07
          Gość portalu: jelonek_k napisał(a):

          > A czytałas Miłość Leny? Jaka jest?

          Dobra, ale nie tak jak "Kolekcja namietnosci" czy "Fototerapia", choc tez
          wciagajaca, dlugo po przeczytaniu zastanawialam sie nad losami bohaterki.
          Niemieckie spojrzenie na Oświęcim dosyc ciekawe, ale z lekka zagmatwane i
          przytlaczajace.
          Fototerpia jest napisana ciekawie i zabawanie. Niesamowicie oddaje warszawska
          rzeczywistosc z punktu widzenia mlodego czlowieka, ktory tu mieszka, ale
          pochodzi z innych rejonow Polski. Niestety to krotka powiesc, wiec przyjemnosc
          z czytania jest krotkotrwala. Troche sie obawialam, ze przez nia nie przebrne,
          ale ksiazka Sowuli pozytywnie mnie zaskoczyla. Balam sie opisow jak to
          warszawka buja sie po klubach, a tu pisarka bez nadecia i z humorem opisala
          zycie zwyczajnych niezwyczajnych, ale sympatycznych bohaterow. Jak dotad kazda
          powiesc z serii Europejki jest ciekawa i warta przeczytania. W dodatku bardzo
          ladnie wydana, wiec spelnia tez swoje wizualne funkcje;).

          • jelonek_k Re: Europejki 04.11.04, 13:37
            Dziękuję afro.ninja :)
            Mam nadzieję, że wrażeniami z "Darkroomu" też sie podzielisz
    • Gość: Zgaga01 Re: co z nowości kupujecie? IP: *.swps.edu.pl / 193.201.164.* 04.11.04, 12:00
      Praktycznie nic. Dobrzy ludzie wymyślili takie ksiegarnie jak Traffic,
      gdzie "lekkie" nowości czytam. Na inne czekam aż spłyną do biblioteki.
      Natomiast w antykwariatach zdazra mi się zostawiać majątek.
      • Gość: RobertS Re: co z nowości kupujecie? IP: *.acn.waw.pl 05.11.04, 22:37
        Jeszcze jedna możliwość dla tych co nie chcą czekać aż coś spłynie do
        Biblioteki - Internetowa Wypożyczalnia książek - nazwy nie podam aby nie
        reklamować, ale każda wyszukiwarka znajdzie to hasło ;)..... trzeba zapłacić,
        ale jednak są to nowości i jest to wygodne!
        • Gość: Zgaga01 Re: co z nowości kupujecie? IP: 217.11.142.* 06.11.04, 18:51
          Tak się składa, że mieszkam w Wawie i wypożyczalnia internetowa jest ostatnią
          rzeczą jaka by mnie satysfakcjonowała.
    • kubissimo Re: co z nowości kupujecie? 04.11.04, 13:12
      a ja sie przymierzam do KYSIA Tatiany Tołstoj
      :)
    • tuti Re: co z nowości kupujecie? 04.11.04, 13:26
      najczesciej i najchetniej sklaniam sie do kupowania nowosci z francji,
      francuskich autorow.. ostatnio, nie zawiodlam sie na 101 zabaw filozoficznych
      ROGER-POL DROIT Zbiór krótkich, zabawnych i pouczających
      ćwiczeń w filozofowani
    • yanga Re: co z nowości kupujecie? 04.11.04, 17:47
      Susan Travers, Wendy Holden "Legionistka". Życie nieprzeciętnej kobiety, która
      umiała trzymać język za zębami aż do późnej starości, żeby nie zaszkodzić
      osobom o historycznych nazwiskach, które los postawił na jej drodze. Wyd.
      Bellona, notka w zapowiedziach niestety zniechęcająca, lepsza ta na okładce
      książki. Przeczytajcie, a nie pożałujecie. A może ktoś już przeczytał?
    • sutekh1 Re: co z nowości kupujecie? 05.11.04, 12:41
      ...ale nie ogarniesz mnie bo jestem trwale rozpływany...
      czekajmy na dbc pierre'a
      • ramshe Re: co z nowości kupujecie? 06.11.04, 11:24
        Przymierzam sie do kupna "Latający Cyrk Monthy Pytona" - 30 zł :/

        Czytałam fragmenty w księgarni i prawie płakałam ze śmiechu.
    • Gość: magdalino Re: co z nowości kupujecie? IP: *.kalisz.mm.pl 06.11.04, 12:11
      ostatnie co kupilam to opowiadania kuczoka "widmokrag" i nie zaluje bardzo mi
      sie podobaja, przeczytalam przed wszystkimi swietymi ..bvardzo na czasie uwazam
    • Gość: malenstwo Re: co z nowości kupujecie? IP: *.joint.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.04, 16:23
      Ja od ponad roku nie kupuje nowosci, ale z radoscia je czytam. A jak? Bardzo
      prosto!! zapisalam sie do saro.pl, i tam WYPOZYCZAM nowosci. Maja tam po prostu
      WSZYSTKO, obsluga mila, ksiazki dostaje na czas i DO DOMU. W ten sposob czytam
      to, co chce, za naprawde niewielkie pieniadze, a do tego nie musze sie zmagac z
      niedoborem miejsca na ksiazki (wszystkie regaly mam od dawna zapchane na maxa,
      a jeszcze na slowniki miejsce musi sie znalezc...) Do tego teraz saro.pl
      pracuje z biblioNETka, i od razu mozna poczytac recenzje. Polecam!!
    • Gość: Cloe Re: co z nowości kupujecie? IP: *.crowley.pl 06.11.04, 20:02
      Gina B.Nahai
      "Pawi Krzyk"
      "Ksiezyc i Aniol"
      "Niedzielna Cisza"
      Polecam,przepiekny jezyk,nieprawdopodobnie realistyczne opisy ,troszke takiej
      cudownej kobiecej magii....W skali od 1 do 10
      10 punktow
    • histoire Re: co z nowości kupujecie? 06.11.04, 20:11
      Nigdy nie kupuję książek autora, którego nie znam, tzn. wcześniej nie czytałam
      (wyjąwszy prace naukowe). Nowości, jeśli to tylko możliwe, pożyczam do
      przeczytania, i na tym zazwyczaj się kończy. Na moich półkach jest miejsce tylko
      dla najlepszych książek. Jeśli natomiast nie mam możliwości pożyczyć, po prostu
      nie czytam, i nie sądzę, żebym wiele traciła. Dzisiejsza literatura bardzo
      rzadko mnie satysfakcjonuje.
      Natomiast Mój Drogi K. skupuje książki jak szalony, odnoszę czasem wrażenie że
      wszystkie jak leci, wiele z nich jest zmuszony trzymać w swoim pokoju do pracy,
      bo nie życzę ich sobie na moim widoku ;)))
    • nauta_ Re: co z nowości kupujecie? 06.11.04, 20:30
      Akunina
    • yanga Re: co z nowości kupujecie? 14.11.04, 12:22
      "Ziemskie radości" Philippy Gregory.
      • hrabalek Re: co z nowości kupujecie? 14.11.04, 13:56
        "Sprawa honoru"-Lynne Olson,Stanley Cloud

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka