mistres szukam "przemiany społeczno-gosp." Wójcika 26.04.09, 10:43 a w zasdZie prosze kogoś o spis treści ,bo chce ją zakupić a nie jestem pewna co do jej zawartości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: modem2 rubin carter: the 16th round IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 15:40 mój znajomy chciałby ją kupić lub wypożyczyć. na jej podstawie powstał film Huragan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksiazki religijne Re: Szukam, kupię, oddam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 12:47 www.ksiazeczki.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kawka "Kotolotki z wizytą u mamy" Ursula K. Le Guin IP: *.avamex.com.pl 12.05.09, 11:15 Witam. Od dawna bezskutecznie poszukuję tej pozycji ( antykwariaty, Allegro). Przed kilku laty książka ta przemknęła niczym sen jaki złoty i nie udało mi się jej kupić. Więc jakby ktoś chciał ją sprzedać (wymienić?) - to jestem pierwsza w kolejce. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pilówka Re: Kupie '' Opowiadania Kołynskie''' IP: *.net87.citysat.com.pl 25.05.09, 18:02 Jak w temacie - 3 tomy 1000 stron. Pilówka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kawka Re: "Kotolotki z wizytą u mamy" Ursula K. Le Gui IP: *.avamex.com.pl 28.11.09, 07:06 Hurra, udało się! Kupiłam !!! www.allegro.pl/item793837392_ursula_le_guin_kotolotki_z_wizyta_u_mamy_twarda.html Odpowiedz Link Zgłoś
leluchow1 Kupię lub pożyczę 27.05.09, 07:23 Katarzyny Kotowskiej "Jeż" i "Wieża z klocków" Piszcie do mnie na mateuszekimama@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota Libiszowska-Dobrska Moje złote lata IP: *.multi-play.net.pl 01.06.09, 10:06 Kupie !!!! Za wszelka cene! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yassa Re: Libiszowska-Dobrska Moje złote lata IP: *.chello.pl 25.10.10, 22:41 pewnie Twoja prośba już nieaktualna - ale jeśli nie, to zobacz w Merlinie, mają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Szukam, kupię, oddam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 17:59 Szukam książek Jo Gibson Odpowiedz Link Zgłoś
joanna.piatkowska Szukam "Francesca i Nunziata Królowe makaronu" 19.06.09, 15:41 Natale Orsini "Franceska i Nunziata. Królowe makaronu" Szukam bezskutecznie od dłuższego czasu. Może ktoś chce odsprzedać? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
joanna.piatkowska Re: książki 10 000 sztuk sprzedam 19.06.09, 15:46 Szukam "Francesca i Nunziata Królowe makaronu" Natale Orsini. Pozdrawiam J. Odpowiedz Link Zgłoś
bwlezien Re: Szukam, kupię, oddam 24.06.09, 11:04 Szukam używanego ''Screwtape Letters'' C.S. Lewis oczywiście po angielsku. Nowa wersja kosztuje 58zł w empiku, a trochę mi żal wydać tyle na książkę. Także jak komuś niepotrzebna to odkupię. Odpowiedz Link Zgłoś
bwlezien Screwtape Letters 24.06.09, 11:07 Szukam używanego ''Screwtape Letters'' C.S. Lewis oczywiście po angielsku. Nowa wersja kosztuje 58zł w empiku, a trochę mi żal wydać tyle na książkę. Także jak komuś niepotrzebna to odkupię. Odpowiedz Link Zgłoś
bez_portek podręcznik do angielskiego!!! 25.06.09, 11:27 kupię Advanced English Practice B.D. Graver komu zbywa to prosze o kontakt na maila bezportek@hotmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna-szymanska Re: Szukam, kupię, oddam 02.07.09, 13:36 Szukam książki pt. "Indie", Arthur L.Basham. Proszę o kontakt na priv. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wsn Re: Saga Zmierzch IP: *.ipt.aol.com 30.03.10, 17:24 witam ja posiadam 4 tomy wystawione na allegro chetnie sprzedam moj mail wsn555@poczta.fm Odpowiedz Link Zgłoś
alex0108 Halina Popławska - odkupię 08.07.09, 10:34 Bardzo chętnie odkupię książki Haliny Popławskiej. Szczególnie zależy mi na "Klawikord i róża", "Cień dłuższego ramienia", "Renesansowa przygoda". Odpowiedz Link Zgłoś
rapi222 Re: kupię Moscoviadę J.Andruchowycza 31.07.09, 09:17 może być trochę zniszczona rapi2@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
marcheffa Re: Szukam, kupię, oddam 17.08.09, 20:23 Kiedyś wychodziła kolekcja książek A. Christie wyd. Hachette kosztowały 20 zł, bardzo poszukuję tych książek, zerknijcie proszę do siebie na półki może macie te książki i leżą wam zbędne na półce. Mam kilka tych książek(9)i bardzo zależy mi na reszcie. Proszę piszcie do mnie swoje oferty: jaka książka, ile za nią chcecie i stan w jakim jest wg was możecie przesłać zdjęcie jeśli macie taką możliwość. Piszcie na sowa131@gmail.com lub na gazetowy. Biografia także mnie interesuje. Wierze w was i dziękuję jeśli spojrzycie na swoje półeczki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mila Kupię IP: *.173.5.186.tesatnet.pl 26.08.09, 11:56 Kupię "Lekcje czytania. Eksplikacje literackie" - część 1 i 2. Praca zbiorowa pod redakcją Władysława Dynaka i Aleksandra Wita Labudy. Chcących odsprzedać, proszę o kontakt mailowy: mileczka@gmail.com Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
maniaczytania Sprzedam, oddam 01.09.09, 13:57 kilka pozycji do sprzedania po symbolicznej cenie lub oddania za darmo ( tylko koszty wysylki prosze doliczyc). Za 5 zl: - Katherine Scholes- Kamienny aniol - Tim Griggs - Blues odkupienia - Clara Olink Kelly - Szkarlatne drzewo nadziei Za 1 zl: - Candace Bushnell - 4 blondynki - Leigh Riker - Romans bez ramiaczek - Sheila O'Flanagan - Nagle sama - Caroline Knapp - Alicji K. zyciowy poradnik bezradnik Oddam: - album - fotografie Gazety Wyborczej - tom VIII ( 2004r.) - Historia pisana na niebie - historia Polskich Linii Lotniczych LOT - wydana z okazji ich 75 lecia Odpowiedz Link Zgłoś
wellla !!!6 ksiazek oddam!!!! 04.09.09, 08:58 Robiłam w domu porządki i okazało się, że mam podwójne egzemplarze książek, jeśli ktoś jest chętny, mogę wysłać na koszt adresata. Proszę o kontakt na maila gazetowego osobę zainteresowaną. Zdaję sobie sprawę, że nie są to porywające tytuły, ale może ktoś chce je mieć a np. nie ma jeszcze :) Decyduje kolejność zgłoszeń, chociaż zdaję sobie sprawę, że chętnych pewnie nie będzie... "Straszny Dziadunio" - Maria Rodziewiczówna, "Imię Róży" - Umberto Eco, "Pestka" - Anna Kowalska, "Forrest Gump" - Winston Groom "John i Mary" - Marvyn Jones "Skarby" - Joanna Chmielewska Stan książek oceniam w skali szkolnej na 3. Może ktoś je przyjmie, najlepiej jedna osoba, żebym załatwiła to jedną paczką i jedną wizytą na poczcie :) Czekam na chociaż jednego maila w tej sprawie... Odpowiedz Link Zgłoś
wellla Re: !!!6 ksiazek oddam!!!! - już oddane 04.09.09, 14:00 Już nieaktualne, znalazła się nabywczyni. Odpowiedz Link Zgłoś
magnolijka poszukiwane "kamień przeznaczenia" barbara wood 08.09.09, 23:46 poszukiwane "kamień przeznaczenia" barbara wood Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ann szukam magazynu "Charaktery' 6/09 IP: *.chello.pl 11.09.09, 15:15 jak w tytule, odkupię, najchętniej w Warszawie, odbiór osobisty Odpowiedz Link Zgłoś
ines321 Oddam 12.09.09, 08:11 Mam bardzo dużo bajek dla dzieci z lat 80, ostatnio wygrzebanych z piwnicy. Jeżeli ktoś jest chętny chętnie oddam. Odbiór tylko osobisty - Kraków. Tego jest naprawdę dużo. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, mogę podać tytuły, ale spisanie tego mi chwilę zajmie. Odpowiedz Link Zgłoś
ines321 Re: Oddam 12.09.09, 08:25 ines321 napisała: > Mam bardzo dużo bajek dla dzieci z lat 80, ostatnio wygrzebanych z > piwnicy. Jeżeli ktoś jest chętny chętnie oddam. Odbiór tylko > osobisty - Kraków. Tego jest naprawdę dużo. Jeśli ktoś będzie > zainteresowany, mogę podać tytuły, ale spisanie tego mi chwilę > zajmie. Przepraszam, ale na razie jest to nieaktualne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiek121 Re: Szukam, kupię, oddam IP: *.dyn.optonline.net 16.09.09, 05:23 Szukam ksiazki, ale mam problem, bo nie pamietam ani tytulu ani autora. Ksiazka opowada o dziennikarce , ktora przyjedza z ekipa na wojne gdzies na bliskim wschodzie. Tam poznaje generala i pomiedzy nimi nawiazuje sie romans. W miedzy czasie ginie jeden z ekipy dzienikarki. Dziekuje z gory za jakie kolwiek sugestie. czytalam ta ksiazke z 7 lat temu i teraz chialabym przeczytac ponownie, ale nie wiem jak ja znalzezc. Odpowiedz Link Zgłoś
magdziol18 szukam Malomowny i rodzina wyd 1994 17.09.09, 00:58 Jak w tytule w zamian moge wyslac wybrana pozycje amerykanska piszcie na maila gazetowego Zosia 20.XI.2005 Ania 22.XI.2008 Odpowiedz Link Zgłoś
ozy25 Poletko Pana Boba 20.09.09, 23:39 ponownie poszukuje :) autor Jerzy Rzewuski wyd.Iskry prosze pisac ozyania@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
mig_watch Płatonow "Czewengur" 28.09.09, 18:15 Jak w temacie posta: pilnie kupię Płatonowa "Czewengur". Mogę też się wymienić na inną książkę/inne książki. Odpowiedz Link Zgłoś
citronella Re: Płatonow "Czewengur" 12.02.10, 16:58 ja mam! :)) nówka sztuka i chetnie sie pozbede :) odbierz meila :) Odpowiedz Link Zgłoś
proporek Szukam książek z dzieciństwa 29.09.09, 20:07 Hej! Szukam książek z dzieciństwa niestety nie pamiętam tytułów może ktoś z Was mi pomoże. Pierwsza która chodzi mi po głowie: Autor najprawdopodobniej radziecki - taki charakterystyczny sposób narracji. Książka o zwierzętach w formie opowiadań z ich perspektywy. Pamiętam, że było tam o wiewiórce trzymanej w domu przez ludzi, a ona siedziała w oknie i patrzyła na las za drogą, bujała się na firankach i popuszczała tu i tam po kilka kropelek :) Było też opowiadanie o małej rybce w jeziorze/rzece która była ciekawa świata, aż któregoś dnia zobaczyła bardzo kolorową koleżankę i wtedy z dna poderwał się stary szczupak który ją zjadł i został wyciągnięty z wody, ponieważ ta nowa koleżanka była po prostu przynętą. Mała rybka ucieka na dno i zakopuje się w mule... Pamiętam, jeszcze kilka opowiadań, o małym łosiu, niedźwiedziu chyba cyrkowym który uciekł z pociągu do lasu podczas postoju. Książka bardzo nastrojowa, nie dla małych dzieci raczej -co nie przeszkodziło mi jej przeczytać :) Druga książka chyba Czeskiego autora, ale nie mam pewności - tytuł który mi się przypomina brzmiał jak "Opowieści Samochodów" Albo "Bajki Samochodowe" Książka jest zbiorem bajek o samochodach. Jest tam o traktorze Zetor (pamiętam swoje zdziwienie bo do tamtej pory wydawało mi się że traktor=ursus :) ) który trudzi się zbójcowaniem w lesie i grabi ładne samochody z lusterek i innych fajnych części. Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc. Męczy mnie to od naprawdę długiego czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANUBIS Szukam książki POMOCY PILNE IP: 89.174.106.* 04.10.09, 19:23 Witam Bardzo proszę o pomoc Czy ktoś pamięta była dawno temu (ja miałam ja z 15 lat temu) książka o mitach albo opowieściach indyjskich - hinduskich (chyba) taka kwadratowa w miękkiej okładce na której było dużo kobiet w tych indyjskich strojach i słoń wszystko rysowane czarno biało Było tam wiele opowiadań m.in o tym czemu węże mają rozwidlone języki, czemu księżyc wschodzi i zachodzi coś o pawiu jeżeli ktoś pamięta dokładny tytuł lub autora będę dozgonnie wdzięczna pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kawka Re: Szukam książek z dzieciństwa IP: *.avamex.com.pl 10.10.09, 11:19 Witam, Pierwszej książki na razie nie kojarzę. Druga - to "Bajki o samochodach" . Autor - Jiri Marek. A bajka o traktorze - to " O rozbójniku Zetorze". Na adres gazetowy wysyłam Ci skan okładki. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
proporek Re: Szukam książek z dzieciństwa 05.12.09, 14:14 Bardzo dziękuję, właśnie udało mi się kupić w antykwariacie :) Jak Ty to robisz? Proszę pomóż mi jeszcze z tą drugą książką. Na gazecie założyłem konto tylko po to :) Nie tworzyłem poczty, więc nie wysyłaj mi nic bo szkoda Twego trudu. Odpowiedz Link Zgłoś
brightwitch Kupię 02.10.09, 13:31 książkę "Kobieta, księżyc i czerwona sukienka" - gdyby ktoś miał i nie potrzebował, to ja chętnie ją przygarnę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tori Szukam 2 tomu biografii "Hitlera" Joachima Festa IP: *.chello.pl 02.10.09, 22:39 Hej czy ktoś ją ma na zbyciu? Albo wie, gdzie można ją jeszcze kupić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: finegan Szukam Musila i Prousta (Kanon na koniec wieku) IP: 213.134.188.* 16.10.09, 20:25 Szukam pierwszego i drugiego tomu "Człowieka bez właściwości" Musila oraz pierwszego tomu "W poszukiwaniu straconego czasu" Prousta z serii kanon na koniec wieku (Porozumienie Wydawców). A oprócz tego do skompletowania całej serii brakuje mi jeszcze: Kundera "Nieznośna lekkość bytu" Mann "Doktor Faustus" Huxley "Nowy wspaniały świat" Kesey "Lot nad kukułczym gniazdem" Gdyby ktoś miał i chciał odsprzedać to bardzo proszę o kontakt. finegan@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
nesiaczek Re: Szukam, kupię, Co sie tam dzieje l. ELiot 22.10.09, 08:36 Chetnie odkupie ta ksiazke o rozwoju mózgu dziecka Odpowiedz Link Zgłoś