Dodaj do ulubionych

Szukam, kupię, oddam

    • mistres szukam "przemiany społeczno-gosp." Wójcika 26.04.09, 10:43
      a w zasdZie prosze kogoś o spis treści ,bo chce ją zakupić a nie
      jestem pewna co do jej zawartości.
    • Gość: modem2 rubin carter: the 16th round IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 15:40
      mój znajomy chciałby ją kupić lub wypożyczyć. na jej podstawie
      powstał film Huragan.
    • Gość: ksiazki religijne Re: Szukam, kupię, oddam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 12:47
      www.ksiazeczki.blox.pl
    • Gość: Kawka "Kotolotki z wizytą u mamy" Ursula K. Le Guin IP: *.avamex.com.pl 12.05.09, 11:15
      Witam. Od dawna bezskutecznie poszukuję tej pozycji ( antykwariaty, Allegro).
      Przed kilku laty książka ta przemknęła niczym sen jaki złoty i nie udało mi się
      jej kupić. Więc jakby ktoś chciał ją sprzedać (wymienić?) - to jestem pierwsza w
      kolejce. Pozdrawiam.
      • Gość: Pilówka Re: Kupie '' Opowiadania Kołynskie''' IP: *.net87.citysat.com.pl 25.05.09, 18:02
        Jak w temacie - 3 tomy 1000 stron. Pilówka
      • Gość: Kawka Re: "Kotolotki z wizytą u mamy" Ursula K. Le Gui IP: *.avamex.com.pl 28.11.09, 07:06
        Hurra, udało się! Kupiłam !!!
        www.allegro.pl/item793837392_ursula_le_guin_kotolotki_z_wizyta_u_mamy_twarda.html
    • leluchow1 Kupię lub pożyczę 27.05.09, 07:23
      Katarzyny Kotowskiej "Jeż" i "Wieża z klocków"
      Piszcie do mnie na mateuszekimama@wp.pl
    • Gość: dorota Libiszowska-Dobrska Moje złote lata IP: *.multi-play.net.pl 01.06.09, 10:06
      Kupie !!!! Za wszelka cene!
      • Gość: yassa Re: Libiszowska-Dobrska Moje złote lata IP: *.chello.pl 25.10.10, 22:41
        pewnie Twoja prośba już nieaktualna - ale jeśli nie, to zobacz w Merlinie, mają
    • Gość: Marta Re: Szukam, kupię, oddam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 17:59
      Szukam książek Jo Gibson
    • joanna.piatkowska Szukam "Francesca i Nunziata Królowe makaronu" 19.06.09, 15:41
      Natale Orsini "Franceska i Nunziata. Królowe makaronu" Szukam bezskutecznie od dłuższego czasu. Może ktoś chce odsprzedać?
      Pozdrawiam
    • joanna.piatkowska Re: książki 10 000 sztuk sprzedam 19.06.09, 15:46
      Szukam "Francesca i Nunziata Królowe makaronu" Natale Orsini.
      Pozdrawiam
      J.
    • bwlezien Re: Szukam, kupię, oddam 24.06.09, 11:04
      Szukam używanego ''Screwtape Letters'' C.S. Lewis oczywiście po angielsku. Nowa
      wersja kosztuje 58zł w empiku, a trochę mi żal wydać tyle na książkę. Także jak
      komuś niepotrzebna to odkupię.
    • bwlezien Screwtape Letters 24.06.09, 11:07
      Szukam używanego ''Screwtape Letters'' C.S. Lewis oczywiście po angielsku. Nowa
      wersja kosztuje 58zł w empiku, a trochę mi żal wydać tyle na książkę. Także jak
      komuś niepotrzebna to odkupię.
      • bez_portek podręcznik do angielskiego!!! 25.06.09, 11:27
        kupię Advanced English Practice B.D. Graver
        komu zbywa to prosze o kontakt na maila
        bezportek@hotmail.com
      • bwlezien Re: Screwtape Letters 25.06.09, 16:50
        Już nieaktualne kupiłam ebooka
    • katarzyna-szymanska Re: Szukam, kupię, oddam 02.07.09, 13:36
      Szukam książki pt. "Indie", Arthur L.Basham. Proszę o kontakt na priv.
      • atoja Saga Zmierzch 03.07.09, 15:08

        • Gość: wsn Re: Saga Zmierzch IP: *.ipt.aol.com 30.03.10, 17:24
          witam ja posiadam 4 tomy wystawione na allegro chetnie sprzedam

          moj mail wsn555@poczta.fm
    • alex0108 Halina Popławska - odkupię 08.07.09, 10:34
      Bardzo chętnie odkupię książki Haliny Popławskiej. Szczególnie
      zależy mi na "Klawikord i róża", "Cień dłuższego
      ramienia", "Renesansowa przygoda".
      • malowanka06 opowiedz mi o kubie 08.07.09, 18:25
        moze ktos chce sprzedac?
    • rapi222 Re: kupię Moscoviadę J.Andruchowycza 31.07.09, 09:17
      może być trochę zniszczona rapi2@wp.pl
    • marcheffa Re: Szukam, kupię, oddam 17.08.09, 20:23
      Kiedyś wychodziła kolekcja książek A. Christie wyd. Hachette kosztowały 20 zł,
      bardzo poszukuję tych książek, zerknijcie proszę do siebie na półki może macie
      te książki i leżą wam zbędne na półce. Mam kilka tych książek(9)i bardzo zależy
      mi na reszcie. Proszę piszcie do mnie swoje oferty: jaka książka, ile za nią
      chcecie i stan w jakim jest wg was możecie przesłać zdjęcie jeśli macie taką
      możliwość. Piszcie na sowa131@gmail.com lub na gazetowy. Biografia także mnie
      interesuje.
      Wierze w was i dziękuję jeśli spojrzycie na swoje półeczki
    • Gość: mila Kupię IP: *.173.5.186.tesatnet.pl 26.08.09, 11:56
      Kupię "Lekcje czytania. Eksplikacje literackie" - część 1 i 2. Praca zbiorowa pod redakcją Władysława Dynaka i Aleksandra Wita Labudy. Chcących odsprzedać, proszę o kontakt mailowy: mileczka@gmail.com Pozdrawiam:)
    • maniaczytania Sprzedam, oddam 01.09.09, 13:57
      kilka pozycji do sprzedania po symbolicznej cenie lub oddania za
      darmo ( tylko koszty wysylki prosze doliczyc).

      Za 5 zl:
      - Katherine Scholes- Kamienny aniol
      - Tim Griggs - Blues odkupienia
      - Clara Olink Kelly - Szkarlatne drzewo nadziei

      Za 1 zl:
      - Candace Bushnell - 4 blondynki
      - Leigh Riker - Romans bez ramiaczek
      - Sheila O'Flanagan - Nagle sama
      - Caroline Knapp - Alicji K. zyciowy poradnik bezradnik

      Oddam:
      - album - fotografie Gazety Wyborczej - tom VIII ( 2004r.)
      - Historia pisana na niebie - historia Polskich Linii Lotniczych
      LOT - wydana z okazji ich 75 lecia
    • wellla !!!6 ksiazek oddam!!!! 04.09.09, 08:58
      Robiłam w domu porządki i okazało się, że mam podwójne egzemplarze książek,
      jeśli ktoś jest chętny, mogę wysłać na koszt adresata.
      Proszę o kontakt na maila gazetowego osobę zainteresowaną. Zdaję sobie sprawę,
      że nie są to porywające tytuły, ale może ktoś chce je mieć a np. nie ma
      jeszcze :)
      Decyduje kolejność zgłoszeń, chociaż zdaję sobie sprawę, że chętnych pewnie
      nie będzie...
      "Straszny Dziadunio" - Maria Rodziewiczówna,
      "Imię Róży" - Umberto Eco,
      "Pestka" - Anna Kowalska,
      "Forrest Gump" - Winston Groom
      "John i Mary" - Marvyn Jones
      "Skarby" - Joanna Chmielewska
      Stan książek oceniam w skali szkolnej na 3.
      Może ktoś je przyjmie, najlepiej jedna osoba, żebym załatwiła to jedną paczką
      i jedną wizytą na poczcie :)
      Czekam na chociaż jednego maila w tej sprawie...
      • wellla Re: !!!6 ksiazek oddam!!!! - już oddane 04.09.09, 14:00
        Już nieaktualne, znalazła się nabywczyni.
        • magnolijka poszukiwane "kamień przeznaczenia" barbara wood 08.09.09, 23:46
          poszukiwane "kamień przeznaczenia" barbara wood
    • Gość: ann szukam magazynu "Charaktery' 6/09 IP: *.chello.pl 11.09.09, 15:15
      jak w tytule, odkupię, najchętniej w Warszawie, odbiór osobisty
      • ines321 Oddam 12.09.09, 08:11
        Mam bardzo dużo bajek dla dzieci z lat 80, ostatnio wygrzebanych z
        piwnicy. Jeżeli ktoś jest chętny chętnie oddam. Odbiór tylko
        osobisty - Kraków. Tego jest naprawdę dużo. Jeśli ktoś będzie
        zainteresowany, mogę podać tytuły, ale spisanie tego mi chwilę
        zajmie.
        • ines321 Re: Oddam 12.09.09, 08:25

          ines321 napisała:

          > Mam bardzo dużo bajek dla dzieci z lat 80, ostatnio wygrzebanych z
          > piwnicy. Jeżeli ktoś jest chętny chętnie oddam. Odbiór tylko
          > osobisty - Kraków. Tego jest naprawdę dużo. Jeśli ktoś będzie
          > zainteresowany, mogę podać tytuły, ale spisanie tego mi chwilę
          > zajmie.


          Przepraszam, ale na razie jest to nieaktualne

    • Gość: kasiek121 Re: Szukam, kupię, oddam IP: *.dyn.optonline.net 16.09.09, 05:23
      Szukam ksiazki, ale mam problem, bo nie pamietam ani tytulu ani
      autora.
      Ksiazka opowada o dziennikarce , ktora przyjedza z ekipa na wojne
      gdzies na bliskim wschodzie. Tam poznaje generala i pomiedzy nimi
      nawiazuje sie romans. W miedzy czasie ginie jeden z ekipy
      dzienikarki.
      Dziekuje z gory za jakie kolwiek sugestie. czytalam ta ksiazke z 7
      lat temu i teraz chialabym przeczytac ponownie, ale nie wiem jak ja
      znalzezc.
      • magdziol18 szukam Malomowny i rodzina wyd 1994 17.09.09, 00:58

        Jak w tytule w zamian moge wyslac wybrana pozycje amerykanska
        piszcie na maila gazetowego
        Zosia 20.XI.2005
        Ania 22.XI.2008
        • ozy25 Poletko Pana Boba 20.09.09, 23:39
          ponownie poszukuje :)
          autor Jerzy Rzewuski wyd.Iskry
          prosze pisac ozyania@gmail.com
    • mig_watch Płatonow "Czewengur" 28.09.09, 18:15
      Jak w temacie posta: pilnie kupię Płatonowa "Czewengur". Mogę też się wymienić
      na inną książkę/inne książki.
      • citronella Re: Płatonow "Czewengur" 12.02.10, 16:58
        ja mam! :))
        nówka sztuka i chetnie sie pozbede :)
        odbierz meila :)
    • proporek Szukam książek z dzieciństwa 29.09.09, 20:07
      Hej!
      Szukam książek z dzieciństwa niestety nie pamiętam tytułów może ktoś z Was mi
      pomoże.

      Pierwsza która chodzi mi po głowie:
      Autor najprawdopodobniej radziecki - taki charakterystyczny sposób narracji.
      Książka o zwierzętach w formie opowiadań z ich perspektywy.

      Pamiętam, że było tam o wiewiórce trzymanej w domu przez ludzi, a ona siedziała
      w oknie i patrzyła na las za drogą, bujała się na firankach i popuszczała tu i
      tam po kilka kropelek :)

      Było też opowiadanie o małej rybce w jeziorze/rzece która była ciekawa
      świata, aż któregoś dnia zobaczyła bardzo kolorową koleżankę i wtedy z dna
      poderwał się stary szczupak który ją zjadł i został wyciągnięty z wody, ponieważ
      ta nowa koleżanka była po prostu przynętą. Mała rybka ucieka na dno i zakopuje
      się w mule...
      Pamiętam, jeszcze kilka opowiadań, o małym łosiu, niedźwiedziu chyba
      cyrkowym który uciekł z pociągu do lasu podczas postoju.
      Książka bardzo nastrojowa, nie dla małych dzieci raczej -co nie przeszkodziło mi
      jej przeczytać :)

      Druga książka chyba Czeskiego autora, ale nie mam pewności - tytuł który mi się
      przypomina brzmiał jak "Opowieści Samochodów" Albo "Bajki Samochodowe"
      Książka jest zbiorem bajek o samochodach. Jest tam o traktorze Zetor (pamiętam
      swoje zdziwienie bo do tamtej pory wydawało mi się że traktor=ursus :) ) który
      trudzi się zbójcowaniem w lesie i grabi ładne samochody z lusterek i innych
      fajnych części.

      Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc.
      Męczy mnie to od naprawdę długiego czasu.
      • Gość: ANUBIS Szukam książki POMOCY PILNE IP: 89.174.106.* 04.10.09, 19:23
        Witam
        Bardzo proszę o pomoc
        Czy ktoś pamięta była dawno temu (ja miałam ja z 15 lat temu)
        książka o mitach albo opowieściach indyjskich - hinduskich (chyba)
        taka kwadratowa w miękkiej okładce na której było dużo kobiet w tych indyjskich
        strojach i słoń wszystko rysowane czarno biało
        Było tam wiele opowiadań m.in o tym czemu węże mają rozwidlone języki, czemu
        księżyc wschodzi i zachodzi coś o pawiu
        jeżeli ktoś pamięta dokładny tytuł lub autora będę dozgonnie wdzięczna
        pozdrawiam
      • Gość: Kawka Re: Szukam książek z dzieciństwa IP: *.avamex.com.pl 10.10.09, 11:19
        Witam,
        Pierwszej książki na razie nie kojarzę. Druga - to "Bajki o samochodach" . Autor
        - Jiri Marek. A bajka o traktorze - to " O rozbójniku Zetorze". Na adres
        gazetowy wysyłam Ci skan okładki. Pozdrawiam.
        • proporek Re: Szukam książek z dzieciństwa 05.12.09, 14:14
          Bardzo dziękuję, właśnie udało mi się kupić w antykwariacie :)

          Jak Ty to robisz?

          Proszę pomóż mi jeszcze z tą drugą książką.
          Na gazecie założyłem konto tylko po to :) Nie tworzyłem poczty, więc nie wysyłaj
          mi nic bo szkoda Twego trudu.
    • brightwitch Kupię 02.10.09, 13:31
      książkę "Kobieta, księżyc i czerwona sukienka" - gdyby ktoś miał i nie
      potrzebował, to ja chętnie ją przygarnę.
    • Gość: tori Szukam 2 tomu biografii "Hitlera" Joachima Festa IP: *.chello.pl 02.10.09, 22:39
      Hej

      czy ktoś ją ma na zbyciu? Albo wie, gdzie można ją jeszcze kupić?
      • Gość: finegan Szukam Musila i Prousta (Kanon na koniec wieku) IP: 213.134.188.* 16.10.09, 20:25
        Szukam pierwszego i drugiego tomu "Człowieka bez właściwości" Musila
        oraz pierwszego tomu "W poszukiwaniu straconego czasu" Prousta z
        serii kanon na koniec wieku (Porozumienie Wydawców). A oprócz tego
        do skompletowania całej serii brakuje mi jeszcze:
        Kundera "Nieznośna lekkość bytu"
        Mann "Doktor Faustus"
        Huxley "Nowy wspaniały świat"
        Kesey "Lot nad kukułczym gniazdem"
        Gdyby ktoś miał i chciał odsprzedać to bardzo proszę o kontakt.
        finegan@wp.pl
    • nesiaczek Re: Szukam, kupię, Co sie tam dzieje l. ELiot 22.10.09, 08:36
      Chetnie odkupie ta ksiazke o rozwoju mózgu dziecka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka