nuela
18.04.05, 15:33
Podobno mężczyźni rządzą światem. A mężczyznami kobiety. Szczerze mówiąc, mam
wątpliwości. Spore.Podobno mężczyzna zdobywa kobietę. Nie, to akurat nie do
końca jest prawdą. To raczej kobieta powoduje, że mężczyzna sądzi, że jest
zdobywcą. I w zasadzie do tego miejsca większość będzie zgodna. Oczywiście
większość składająca się głównie z kobiet.
A co jeśli są faceci, którzy "na wabia" sądzą, że są zdobywcami, usypiając
tym samym czujność kobiet, które myslą, że kontrolują sytuacje, a są jedynie
sterowane? To już jest potrójny nelson.
Podobno niektórzy faceci potrafią to zastosować w życiu.
Spokój zakłóca mi świadomość, że być może istnieje poczwórny nelson.