Dodaj do ulubionych

moja gwiazda :)

06.10.05, 18:12
Czas napisać o nawinkach u mojego słońca.
Karolka ma już prawie 22 miesiące, ale ten czas leci smile))
Z chodzeniem nic się nie zmieniło, czyli robi po kilka roczków, ale trudno to
jeszcze nazwać chodzeniem. Ale my się nie poddajemy, mała ma 3 razy w tygodniu
rechabilitacje, dwa razy hydroterapię, codzienne masaże smile))) więc walczymy !!!!

Maja rybcia składa już trzy wyrazowe zdania, uwielbia rysować, może to robić
godzinami. Lubi proste układanki, drewniane klocki. Generalnie uwielbia
wszelkie zabawy wymagające "pomyślunku". Ale nie myślcie sobi, mała ostatnio
wymyśliła jak wdrapać sie na największą na placu zabaw zjeżdzalnię i jechać,
bez niczyjej pomocy smile)
Karolka jest poprostu przeurocza smile))
A tak musiałam się pochwalić wink
Obserwuj wątek
    • farelka1 Re: moja gwiazda :) 06.10.05, 20:43
      ani patrzeć jak Karolka zacznie biegać!!! to dzielna i sprytna kobietka!!!...
      ciekawe po kim to ma?

trzymam za Was kciuki

ja natomiast ostatnio jestem na etapie zmartwień... ale może sama je sobie
      wymyślam - Piotruś skończył 10 mcy a nie robi nic co w książeczce zdrowia
      dziecka jest przewidziane dla 8, 9 i 10 miesięcznych szkrabów... nie podnosi
      nawet pupy by spróbować klęku podpartego... pocieszam się myślą że nasz
      forumowy Igorek podobnie w tym wieku funkcjonował a teraz biega!!!

pozdrawiam

Ela
    • mamaemmy Re: moja gwiazda :) 07.10.05, 01:03
      Aniu,Karolka jest rewelacyjna,zobaczysz niedługo przejdzie samą siebie!Mózg dziecka jest bardzo plastyczny w tym wieku,zobaczysz juz niedługo będzie dawac prawidłowe sygnały i ona będzie chodzić!
      Ja w to wierzę,Aniu!A WIARA CZYNI CUDA i nikt nie powie mi że jest inaczej!

Jest strasznie mądra jak na dziecko w jej wieku,po prostu teraz zajęła sie rozwojem umysłowymsmile
      Jeszcze będziesz za nią gonić-wyobraz sobie to!
      • edytkax Do hanti 07.10.05, 07:49
        Wybacz, ze w Twoim wątku ale powiedz mi na jakie masaźe chodzisz ze swoją
        córeczką? Mój ptys ma 17 m-cy i jeszcze nie siedzi i nei pełza. Codziennie mąz
        ćwiczy z nim metodą vojty, do tego dochodzą bobathy raz w tygodniu, basen raz w
        tygodniu. Wiesz ciągle mam niedosyt, ze moze powinnam coś jeszcze dla niego
        robic? Tak się martwię o niego, ze nie przeskoczył jeszcze do kolejnego etapu.
        • hanti Re: Do hanti 07.10.05, 10:45
          Tak jak napisałam Karolka ma 3 razy w tygodniu rechabilitacje, dwa razy
          hydroterapię, do tego basen, neurolog i cała masa innych specjalistów. Więc to
          co mogę robię z nią sama w domu, żeby popołudniami już nigdzie nie jeździć i
          spędzić trochę czasu z Kubą. Dlatego oprócz tego że codziennie z nią ćwiczę
          nauczyłam się jeszcze ją masować smile))) A niedługo dojdzie nam hipoterapia.

Mam nadzieję że Cię nie urażę, ale moim zdaniem Twój synek ma o wiele za mało
          zajęć usprawniających. Spróbujcie pogadać ze swoim learzem może zaproponuje wam
          coś jeszcze smile
          Pozdrawiam smile
      • hanti do mamyemmy 07.10.05, 10:50
        mamaemmy napisała:

> Jeszcze będziesz za nią gonić-wyobraz sobie to!
        >

Ja nie muszę sobie tego wyobrażać smile))) KArolka nie chodzi, ale w raczkowaniu to
        prawdziwa torpeda smile Po placu zabaw tak ucieka że muszę już ganiać smile
    • tiya Re: moja gwiazda :) 10.10.05, 16:53
      Aniu, uwielbiam Twoje pozytywne nastawienie, aż się chce usmiechnąc cieplutko smile))
      Buziaki dla Karolki- boska jest. Dla KUbusia też (musze się podlizywać, w końcu
      kiedyś musze corę za mąż wydac ;o)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka