Dodaj do ulubionych

Raid a dziecko

08.06.06, 09:29
Witamsmile)
Chciałam się poradzić. Mieszkamy na parterze w swoim domu, latem są straszne
komary, teraz jeszcze mąż zrobił oczko wodne na podwórku, ale to i tak nic
nie szkodzi. Co roku są straszne komary, po 18 już trzeba uciekać z podwórka
bo mogą zjeść żywcem. W pokoju w którym śpimy jest potwornie gorąco jest to
od strony południowej. Kiedy wieczorem otwierałam okno to tyle komarów było w
domu, że połowę nocy łapałam je, tak gryzły.
W ziązku z tym, że podobno zbliżają się upały, a ja chciałabym otwierać na
noc okna mam pytanie. Polecono mi raid taki na prąd. Podobno jest bardzo
skuteczny. Ale pisze na nim, żeby nie stosować w pomieszczeniach gdzie
przebywają dzieci. Pani jednak powiedziała, że przy dwulatku już spokojnie
można. To jednak nie bardzo mnie przekonuje. Poradźcie co mam zrobić, czy
może stosowałyście coś takiego. Jak sobie poradzić z tymi komarami.
Pozdrawiam.
Asia
Obserwuj wątek
    • venla Re: Raid a dziecko 08.06.06, 13:25
      My w zeszłym roku używaliśmy BROS, wkłada się to do kontaktu i tylko wymienia
      wkłady - takie małe płytki. Na opakowaniu pisze, że nie powinno sie go stosować
      przy małych dzieciach, ale my włączaliśmy to przed spaniem, żeby wytępić
      komary. Na chwilę. Jest to bardzo skuteczne ale potem nie otwieraliśmy już
      okna. Żeby to robić, chcę kupić siatkę do okna (czarnej nie widać tak bardzo).
      Podobno są w Biedronce po 6 zł. Pozdrawiam
      www.bobasy.pl/?u=venla&s=8d6bc43c7c597fc0c95bf792d913bda3
    • mamaigora1 Re: Raid a dziecko 09.06.06, 08:33
      Własnie widziałam taki do gniazdka antykomar firmy Chicco (cena ok. 55 PLN) -
      przeznaczony specjalnie dla dzieci - Raida podobno nie mozna uzywac przy małym
      dziecku (a przynajmniej nie w tym samym pomieszczeniu w którym ono spi).

      A jakbys załozyła moskitiery na okno? Nie wiem czy to skuteczne bo nie mam
      takiego sprzetu, ale może warto wink
    • tycjani Re: Raid a dziecko 09.06.06, 13:07
      u mnie ten sam problem sad ale raida to raczej nie włączę. Ja kładę malutką w
      wózku i zakładam moskitierę; najlepsze są jednak moskitiery na okno i chyba w
      twoim przypadku to jedyne wyjście

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka