afire
11.09.06, 10:36
Weszłam dziś przez zupełny przypadek na forum, gdzie nasze wypowiedzi na ten
temat wywołały małą burzę, autorka najbardziej obraźliwych stwierdzeń na
końcu
przeprosiła (chociaż moim zdaniem tłumaczenia mętne), ale jak na początku
przeczytałam kilka pietrwszych postów to zrobiło mi się bardzo przykro, mam
tylko taką mała sugestię do Antyki, o ile tu wejdzie i to przeczyta,że jeżeli
następnym, razem będzie chciała przedstawiać swoje opinie, czy argumenty o
Mamach Wcześniaków, to niech to zrobi również na tym forum, abyśmy mogły nie
się obrażać i wyzywać, ale może wyjaśnić dlaczego nasz pogląd na ten temat
jest taki, a nie inny.
Mama Kamila
Ur.28.11.05r 33tc, 1720g, 49cm