Dodaj do ulubionych

Dziecko przy sobie, czy nie po porodzie

11.09.06, 10:36
Weszłam dziś przez zupełny przypadek na forum, gdzie nasze wypowiedzi na ten
temat wywołały małą burzę, autorka najbardziej obraźliwych stwierdzeń na
końcu
przeprosiła (chociaż moim zdaniem tłumaczenia mętne), ale jak na początku
przeczytałam kilka pietrwszych postów to zrobiło mi się bardzo przykro, mam
tylko taką mała sugestię do Antyki, o ile tu wejdzie i to przeczyta,że jeżeli
następnym, razem będzie chciała przedstawiać swoje opinie, czy argumenty o
Mamach Wcześniaków, to niech to zrobi również na tym forum, abyśmy mogły nie
się obrażać i wyzywać, ale może wyjaśnić dlaczego nasz pogląd na ten temat
jest taki, a nie inny.

Mama Kamila
Ur.28.11.05r 33tc, 1720g, 49cm

Obserwuj wątek
    • beataklaudia Re: Dziecko przy sobie, czy nie po porodzie 11.09.06, 10:43
      a wydawało mi się, że dopiero co był wałkowany ten temat...więc po co nowy wątek???
      Pozdrawiam,
    • afire do sinera 11.09.06, 10:43
      Moglam zalinkować, ale nie wiem jak to się robiwink Dziękuję, że zrobiłaś to za
      mnie, chociaż mówiac szczerze, ja nie chciałam tego robić, ja chciałam napisać
      to co napisałam wyżej, część mam pewnie tego nie czytała i nie mogła
      odpowiedzieć na obraźliwe mimo wszystko stwierdzenia, które nas dotyczyły, ja
      nie uważam, że tym co jest napisane wyżej sprawiłam komuś przykrość, uważam, że
      napisałam delikatnie prośbę, dzięki temu mamy wcześniaków mogłyby podać swoje
      argumenty.
    • afire Re: Dziecko przy sobie, czy nie po porodzie 11.09.06, 10:54
      o sorki myślalam, ze dalas link, ale moze nie trzeba, nie wywolujmy nowe
      klótni, przepraszam za bledy i zalozenie nowego watku, maly mi wali po
      klawiaturze i stad te bledy z nowym watkiem
      • ewelina-s-82 Re: Dziecko przy sobie, czy nie po porodzie 11.09.06, 11:06
        afire jakie to forum,nie żebym się kłocic chciała poprostu ciekawam co o nas
        wypisująsmile
    • afire Re: Dziecko przy sobie, czy nie po porodzie 11.09.06, 11:44
      Napisałam to bo byłam wkurzona tym co przeczytałam (oczywiście nie
      wszystkim),nie chciałabym wywoływać kolejnej awantury, bo przeprosiny już tam
      są, ale jak zaczęłam to skończę
      nie umiem tutaj tego wkleić
      forum klub matek wyrodnych
      post uwielbiam k*** takie dyskusje
    • doda2004 Re: Dziecko przy sobie, czy nie po porodzie 11.09.06, 21:49
      też weszłam na to forum, brak słów...
      i to wypisuje kobieta w ciaży, oby nie doświadczyła tego smutku co my
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka