marta.bartek 16.03.07, 22:35 Jutro lotto oferuje 20 mln PLN. Połowę z góry daję na rozwój neonatologii. Kochane, rozmarzmy się na weekend.... [karolmasiak.blog.onet.pl] Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oyate Re: 20 MILIONÓW PLN 16.03.07, 23:06 hmmm kiedyś marzyło mi się aby wyposażyć nasz miejscowy mały szpital w respiratory i inkubatory przewoźne!!Żeby nie było sytuacji,że jest dzień świąteczny i karetka z inkubatorem nie przyjedzie do naszego szpitala po dziecko!!!!!A tak niestety się już raz zdarzyło( Nie wiem, na pewno pomogła bym osobom potrzebującym, spłaciła kredyty i pojechała na wakacje (wiem wiem jestem egoistka ). Dzisiaj wszyscy z mojej 5 osobowej rodziny skreślali zakłady, oprócz małego, małemu póściliśmy na hybił trafił) Odpowiedz Link
mbkow Re: 20 MILIONÓW PLN 16.03.07, 23:17 strasznie lubie planowac, jak wydam kolejna kumulacje, musze w koncu zaczac grac )) oprocz mieszkan, domow, wakacji, prezentow dla rodziny i roznych fajnych rzeczy dla nas chcialabym zalozyc fundacje i wesprzec mamy wczesniaczkow ze szpitala, w ktorym rodzilam, psychicznie, materialnie, zapewnic im fajne miejsce do spania... chcialabym pomoc tej rodzinie, ktorej odebrali dzieci, bo nie maja pracy i srodkow na utrzymanie, choc bardzo by chcieli... mam calkiem konkretne plany i coraz wiecej musze wygrac Odpowiedz Link