Dodaj do ulubionych

20 MILIONÓW PLN

16.03.07, 22:35
Jutro lotto oferuje 20 mln PLN. Połowę z góry daję na rozwój neonatologii.
Kochane, rozmarzmy się na weekend.... [karolmasiak.blog.onet.pl]
Obserwuj wątek
    • oyate Re: 20 MILIONÓW PLN 16.03.07, 23:06
      hmmm kiedyś marzyło mi się aby wyposażyć nasz miejscowy mały szpital w
      respiratory i inkubatory przewoźne!!Żeby nie było sytuacji,że jest dzień
      świąteczny i karetka z inkubatorem nie przyjedzie do naszego szpitala po
      dziecko!!!!!A tak niestety się już raz zdarzyłosad(
      Nie wiem, na pewno pomogła bym osobom potrzebującym, spłaciła kredyty i
      pojechała na wakacje (wiem wiem jestem egoistka ).
      Dzisiaj wszyscy z mojej 5 osobowej rodziny skreślali zakłady, oprócz małego,
      małemu póściliśmy na hybił trafiłsmile)
    • mbkow Re: 20 MILIONÓW PLN 16.03.07, 23:17
      strasznie lubie planowac, jak wydam kolejna kumulacje, musze w koncu zaczac grac
      wink))
      oprocz mieszkan, domow, wakacji, prezentow dla rodziny i roznych fajnych rzeczy
      dla nas chcialabym zalozyc fundacje i wesprzec mamy wczesniaczkow ze szpitala, w
      ktorym rodzilam, psychicznie, materialnie, zapewnic im fajne miejsce do
      spania... chcialabym pomoc tej rodzinie, ktorej odebrali dzieci, bo nie maja
      pracy i srodkow na utrzymanie, choc bardzo by chcieli...
      mam calkiem konkretne plany i coraz wiecej musze wygrac wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka