post z 27.07.07: "Witam, już od pewnego czasu podczytuję to forum.
dzis dopiero piszemy o
sobie: Wiktorek urodził się 09.06.07 w 32hbd (skończone 31hbd) z
wagą 1850g.
miał niewydolność oddechową RDS II stopnia (był intubowany dlatego
dostał w pierwszych chwilach życia tylko 4 punkty Apgar potem 6,
miał
wrodzone zapalenie płuc. w inkubatorze nie pomieszkał długo bo
zaledwie kilka
dni a potem przenieśli go do łóżeczka podgrzewanego. leżał w
spzitalu 3
tygodnie, od końca czerwca jest już w domku."
wtedy pisałam o niedokrwistości jednoczesnie się z Wami witałam
(Wiki jeżdzil na zastrzyki) dzis minął już jakiś czas, czytam to
forum, śledzę Wasze losy (i losy Waszych dzieciaczków)wiec
postanowilam napisać co u mojego Wiktosia
wygląda tak:
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/771bd8976c891365.htmla
waży już ponad 4200 jest małą ukochaną moją kluską, za dwa dni
skończy 3 miesiące (korygowany 1)
ma stwierdzony refluks żołądkowo-przełykowy, nadmiernie ulewa
są tu mamy wczesniejszych wczesniaczków ale mam pytanie czy są też
mamusie takich wczesniakow jak Wiki? jak sie rozwijają Wasze maluchy?