Dodaj do ulubionych

JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA

15.02.06, 17:35
Witam,

poszukuję dobrego i skutecznego instruktora, który zajmuje sie doszkalaniem
jazdy. Nie chodzi mi o przygotowanie do egzaminu bo takowy osoba, dla ktorej
poszukuje pomocy posiada. Po prostu - posiada prwko , ale od jakiegos czasu
nie jezdzi. teraz potrzebuje nabrac wprawy. prosiłbym o jakies dobre namiary
na kogoś sprawdzonego. preferowana osoba z Bemowa lub okolic Woli.
Obserwuj wątek
    • Gość: bobeusz Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA IP: *.knc.pl 15.02.06, 18:52
      witam. Polecam Szkołę "Joker", tyle że ona znajduje się na ursynowie:( ale maja
      bardzo dobrych instruktorów i fajne samochody - tel. (022)6483957. Ja się u nich
      uczyłem i bez problemu wczoraj zdałem prawko, pozatym potrafią odpowiedzieć na
      każde pytanie i nie czepiają się do naszego stylu jazdy- fajni goście:D godzina
      dod. jazd kosztuje 40 zeta sam brałem ostatnio 5h i bardzo fajnie się jeździło.
      Cały czas jeżdziłem z jednym instruktorem Panem Darkiem A.;];][właściciel
      ośrodka] pzdr.
      • Gość: kolo Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA IP: *.aster.pl 15.02.06, 21:27
        Bo ta szkółka to tylko jeden instruktor-wlaściciel.
        • Gość: kitek Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA IP: *.chello.pl 15.02.06, 22:34
          Auto-jazda Powstańców Śląskich 119 świetni instruktorzy a jest ich kilku wiec
          jest w czym wybierac aha i godz doszkalająca tylko 35 zl
          • Gość: ula Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 23:26
            zgadzam sie, intruktorzy z osrodka Auto-jazda sa naprawde sympatyczni i fachowo
            przekazuja swoja wiedze, chodziłam wczesniej do innego osrodka na kurs i
            roznica jest nieporównywalna :)
        • Gość: bobeusz Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA IP: *.knc.pl 15.02.06, 23:19
          z tego ci mi wiadomo jest trzech instruktorów.
    • Gość: danka Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA IP: *.aster.pl 16.02.06, 22:18
      Bardzo skuteczny instruktor z dużą praktyką 25 letnią. Bardzo wszyscy go chwalą
      ja też. Szkoła Sarbo na Bemowie. Adam Paszyński. 601 698 289
      • Gość: warszawianka Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA IP: *.devs.futuro.pl 17.02.06, 09:54
        Polecam "Babską Szkołę Jazdy" w Warszawie, pani Monika wspaniale uczy,
        bezstresowo i bardzo praktycznie. Telefon do szkoły znajdz przez informację
        albo na priva prześlę Ci komórkę pani Moniki.
        • lubieradio Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA 18.02.06, 23:31
          O to ja poprosze

          dokłądnie chodzi mi o jazdy na naszym samochodzie, tak by dziewczyna mogła się
          oswoić i pozbawić onbawy, że samochód jest za duzy. Więc potrzeba kogos bardzo
          praktycznego i skutecznego

          kontakt prosze na adres

          sp-lkh@o2.pl
          • mabra1 Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA 19.02.06, 10:28
            czy i ja mogę prosić o numer telefonu? może być na gazetowego, albo
            majkabranska@o2.pl
            Pozdrawiam i dziękuję
        • bioo Re: JAZDA DOSZKALAJACA WARSZAWA 19.02.06, 21:33
          poprosze o te babska szkołe jazdy!!!!!!!
          plissssssss
          mam prawko od 10 lat, ale poza kursem prawie nie jeżdzone a teraz mam miec
          autko i potrzebuje pomocy
          • Gość: tori jazdy doszkalające IP: *.aster.pl 06.03.06, 22:37
            witam , masz już namiary na babską i na p.Monikę
    • Gość: Instruktor Re: Jazda doszkalająca IP: *.acn.waw.pl 10.03.06, 22:52
      Jażeli temat jest jeszcze aktualny mogę polecić siebie. Jestem instruktorem.
      Praktyka od 1977r. Kontakt do mnie piotrek-c@o2.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka