zo-jaa
14.11.07, 20:21
Kochana linio.frontu od dłuższego czasu przegladam to forum i
wydajesz mi sie osoba dość roządną(choc zdażało sie i ze mnie
denerwowały twoje wypowiedzi,ale to tak na marginesie:) mam
problem....Muszę dokupic sobie dodatkowe obowiązkowe jazdy, a wiec
juz sie okreslam: niewiem czy kierowac sie rozsądkiem i wybrac
tansza szkołę? czy kierowac sie sercem i niestety droższą ale już
rozumiesz...uczy tam instruktor z ktorym jezdziłam i dopiero po
ukonczeniu kursu zrozumiałam ze nie jest mi obojętny.dodam ze ta
szkoła naprawde o wiele drożej sobie liczy za godzinki.Co mi
radzisz, jakbys postąpiła? Bede naprawde bardzo wdzięczna:))