IP: *.netcafe.waw.pl 14.10.04, 09:31
kobiety, umówiła się ze mną nowa koleżanka z pracy, bo w rozmowie z nią
miałem rozszerzone źrenice. powiedziała mi o tym juz na "randce". boję się
spojrzeć jakiejkolwiek kobiecie w oczy, bo a nuż pomysli sobie, że na nią
lecę? czy wy zawsze tak? nadinterpretujecie zachowania (bądź ich brak) u
mężczyzn?
Obserwuj wątek
    • listek_a Re: źrenice 14.10.04, 09:44
      Oj to musiała sie wpatrywać:)
    • Gość: obierzyna moze pomylila... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 09:49
      z wytrzeszczem oczu? niektorzy tak maja. patzra cale zycie na innych wiecznie
      zdziwienie. co tu duzo gadac. ja wlasnie "padlam ofiarą" takiego wytrzeszczu
      kilkanascie lat temu:)
      • kopov Re: moze pomylila... 14.10.04, 09:52
        czy to może było słynne spotkanie w toalecie?:)
        • listek_a Re: moze pomylila... 14.10.04, 09:55
          A on ryz wczesniej zjadł:) Teraz rozumiem!!
          • kopov Re: moze pomylila... 14.10.04, 09:56
            jaki ryz? nie no był tu niedawno wątek o soptkaniu miłości w toalecie:)
            • listek_a Re: moze pomylila... 14.10.04, 10:00
              Ryż może się wiązać z zatwardzeniem paskudnym... i wtedy oczy z orbit mogą
              wychodzić nawet po wyjściu:)
              • kopov Re: moze pomylila... 14.10.04, 11:45
                i Ty mówisz, ze to ja przesadzam (nieraz) :))))))))))) wstydź sie:)
                • listek_a Re: moze pomylila... 14.10.04, 11:59
                  A zgadnij od kogo sie tego nauczyłam??:)))
                  • kopov Re: moze pomylila... 14.10.04, 12:04
                    :)) to dzisiaj jest dzień nauczyciela:))))
                    • listek_a Re: moze pomylila... 14.10.04, 12:18
                      Wszystkiego Njalepszego Panie Profesorze:))) @->--
                      • kopov Re: moze pomylila... 14.10.04, 12:40
                        nie trzeba było drogie dziecko(tu :)))))))), pewnie sie strasznie wykosztowałaś
                        na tę (b. ładną i pachnącą) różę?:)
                        • listek_a Re: moze pomylila... 14.10.04, 12:48
                          Przez internet zamówiłam to się troche wykosztowałam, no ale ...
                          • kopov Re: moze pomylila... 14.10.04, 12:50
                            cza było na giełde kwiatową pojechać:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka