01.06.05, 22:41
Czy orientujecie sie moze, gdzie mozna nabyc, w miare niedrogo ubrania w
duzych rozmiarach? Mam na mysli sklepy firmowe i rzeczy ladnie i porzadnie
wykonane? Bede wdzieczna, za nazwy i adresy sklepow:-)
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: XXX (L) 01.06.05, 22:48
      bylo juz o tym - a w jakim miescie???
      • joko5 Re: XXX (L) 02.06.05, 08:30
        Kap Ahll (chyba tak się to pisze), Moonari - sklepy te znajdują się w
        większości galerii handlowych
        • sevena74 Re: XXX (L) 02.06.05, 08:33
          Ulla Popken , Marina Rinaldi......a wszystko zalezy z jakiego jesteś miasta:)
          • joko5 Re: XXX (L) 02.06.05, 08:43
            Marina Rinaldi - gdzie te są sklepy, może we Wrocławiu lub okolicy?
            • sevena74 Re: XXX (L) 02.06.05, 11:40
              Ulla Popken jest we Wrocławiu...czesto bywam w tym sklepie...Marina Rinaldi
              niestety (ubolewam strasznie ) w Warszawie
    • tylko50groszy Re: XXX (L) 02.06.05, 16:36
      Ja zamawiam z katalogów wysyłkowych www.bonprix.pl
      jestem zadowolona i mogę polecić z ręką na sercu. Dobrej jakości tkaniny,
      ładnie odszyte, ciekawe fasony. Rozmiary do 58, czasem do 60.
      • sevena74 Re: XXX (L) 02.06.05, 16:42
        ja tez zamawiam z bon prix i z Quelle też :)...oczywiście polecam również
    • ula.z.ula Re: XXX (L) 02.06.05, 16:39
      > Czy orientujecie sie moze, gdzie mozna nabyc, w miare niedrogo ubrania w
      > duzych rozmiarach? Mam na mysli sklepy firmowe i rzeczy ladnie i porzadnie
      > wykonane?
      uważasz że w sklepach niefirmowych nie ma rzeczyładnie i porządnie wykonanych?
    • rotkaeppchen1 Re: XXX (L) 02.06.05, 19:32
      Dzieki za odpowiedzi. Oczywiscie zapomnialam dodac, ze jestem z Warszawy.
      Nie zakladam, ze zeczy ladne i porzadne mozna nabyc jedynie w sklepach
      firmowych, jednak takie mnie interesuja. Bardzo ubolewam nad tym, ze u nas nie
      mozna w kazdym sklepie kupic wiekszych rozmiarow. Sama nosze 44 - 46 i mam dosc
      nietypowa budowe, bo dosc szczupla gore, biodra i brzuch w normie, ale grube
      nogi, przez co nie moge czesto kupic odpowiednich spodni, zapiac by sie
      zapiely, ale w udach sie nie mieszcze:-(. Bedac w Niemczech bylam naprawde
      bardzo mile zaskoczona, w zwyklych sklepach mozna bylo kupic np takie same
      spodnie czy bluzki w rozmiarach 34 - 58! Jak sadzicie, skad u nas tak maly wybor
      odziezy w wiekszych rozmiarach (maly, w porownaniu z rozmiarami 34 - 42)?
      Przeciez mimo wszystko bardzo duzo jest kobiet (i mezczyzn) noszacych wieksze
      rozmiary, lub "niewymiarowych" tak jak ja? Moim zdaniem to niesprawiedliwe.
      • berenicka Re: XXX (L) 08.06.05, 12:35
        Znam ten ból... Sama jeste NIEwymiarowa...
        Postanowiłam pomóc sobie i Wam.
        Ponieważ dużo chodzę po ciucharniach, kupuję ŚWIETNE< MODNE< MARKOWE ciuchy we
        wszystkich nietypowych numerach jakie znajdę. Zobaczcie moje osiągnięcia ;-)
        www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3438647
        Jak Wam się podobają?
        • anula36 Re: XXX (L) 08.06.05, 12:41
          hmmm fajne tylko jednego nei rozumiem czy one sa w koncu z ciucharni czy
          jak "kupione w USA" " tylko mierzone"
          Ja tez sie ubieram w lumpeksach- ale na miejscu bo lubie poprzymierzac i
          poogladac sie jak rzeczy na mnie leza.
          • xenia5 Re: XXX (L) 08.06.05, 17:47
            to są chyba ciuchy
    • 35_marek Re: XXX (L) 09.06.05, 14:36
      Witaj!!! nie mozesz sobie kupic w niemczech??? z tamtad jestes czerwony
      kapturku!!! Jezdzisz do Polski tylko po zakupy??? Wstydz sie kraj zdradzilas a
      teraz szukasz biligsachen??? wstyd!!!!!
      • rotkaeppchen1 Re: XXX (L) 10.06.05, 13:28
        ech! Wcale nie jestem z Niemiec:-) W Niemczech bylam jako au pair, z resztą
        znowu sie tam wybieram, może nawet na dłuzej, ale nie zamierzam nikogo ani
        niczego zdradzac:-) I jak najbardziej, będąc na miejscu planuję pobuszowac po
        sklepach i w miarę moich skromnych dochodow, nieco nimi poszastac:-)
        A o sklepy w Wawie pytam wlasnie dlatego, zeby pojechac tam w przyzwoitym
        odzieniu, coby "Niemiaszki";-) wiedzialy, ze i u nas mozna sie ladnie ubrac, a
        co za tym idzie, takze inne rzeczy ladnie robic. Mowi sie, ze nie szata zdobi
        czlowieka, ale jednak czesto jest tak, szczegolnie w obcym miejscu, ze,
        przynajmniej na początku Kleider machen Leute;-)
        • ulla42 Re: XXX (L) 10.06.05, 13:44
          no to jak z warszawy to sie ubierz w niemiecka klasyke xxl ulla popken. maja
          butik w promenadzie na ostrobramskiej. jesli chodzi o spodnie to nie znam
          lepszych - sama tam kupuje, pa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka