rotkaeppchen1 01.06.05, 22:41 Czy orientujecie sie moze, gdzie mozna nabyc, w miare niedrogo ubrania w duzych rozmiarach? Mam na mysli sklepy firmowe i rzeczy ladnie i porzadnie wykonane? Bede wdzieczna, za nazwy i adresy sklepow:-) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joko5 Re: XXX (L) 02.06.05, 08:30 Kap Ahll (chyba tak się to pisze), Moonari - sklepy te znajdują się w większości galerii handlowych Odpowiedz Link
sevena74 Re: XXX (L) 02.06.05, 08:33 Ulla Popken , Marina Rinaldi......a wszystko zalezy z jakiego jesteś miasta:) Odpowiedz Link
joko5 Re: XXX (L) 02.06.05, 08:43 Marina Rinaldi - gdzie te są sklepy, może we Wrocławiu lub okolicy? Odpowiedz Link
sevena74 Re: XXX (L) 02.06.05, 11:40 Ulla Popken jest we Wrocławiu...czesto bywam w tym sklepie...Marina Rinaldi niestety (ubolewam strasznie ) w Warszawie Odpowiedz Link
tylko50groszy Re: XXX (L) 02.06.05, 16:36 Ja zamawiam z katalogów wysyłkowych www.bonprix.pl jestem zadowolona i mogę polecić z ręką na sercu. Dobrej jakości tkaniny, ładnie odszyte, ciekawe fasony. Rozmiary do 58, czasem do 60. Odpowiedz Link
sevena74 Re: XXX (L) 02.06.05, 16:42 ja tez zamawiam z bon prix i z Quelle też :)...oczywiście polecam również Odpowiedz Link
ula.z.ula Re: XXX (L) 02.06.05, 16:39 > Czy orientujecie sie moze, gdzie mozna nabyc, w miare niedrogo ubrania w > duzych rozmiarach? Mam na mysli sklepy firmowe i rzeczy ladnie i porzadnie > wykonane? uważasz że w sklepach niefirmowych nie ma rzeczyładnie i porządnie wykonanych? Odpowiedz Link
rotkaeppchen1 Re: XXX (L) 02.06.05, 19:32 Dzieki za odpowiedzi. Oczywiscie zapomnialam dodac, ze jestem z Warszawy. Nie zakladam, ze zeczy ladne i porzadne mozna nabyc jedynie w sklepach firmowych, jednak takie mnie interesuja. Bardzo ubolewam nad tym, ze u nas nie mozna w kazdym sklepie kupic wiekszych rozmiarow. Sama nosze 44 - 46 i mam dosc nietypowa budowe, bo dosc szczupla gore, biodra i brzuch w normie, ale grube nogi, przez co nie moge czesto kupic odpowiednich spodni, zapiac by sie zapiely, ale w udach sie nie mieszcze:-(. Bedac w Niemczech bylam naprawde bardzo mile zaskoczona, w zwyklych sklepach mozna bylo kupic np takie same spodnie czy bluzki w rozmiarach 34 - 58! Jak sadzicie, skad u nas tak maly wybor odziezy w wiekszych rozmiarach (maly, w porownaniu z rozmiarami 34 - 42)? Przeciez mimo wszystko bardzo duzo jest kobiet (i mezczyzn) noszacych wieksze rozmiary, lub "niewymiarowych" tak jak ja? Moim zdaniem to niesprawiedliwe. Odpowiedz Link
berenicka Re: XXX (L) 08.06.05, 12:35 Znam ten ból... Sama jeste NIEwymiarowa... Postanowiłam pomóc sobie i Wam. Ponieważ dużo chodzę po ciucharniach, kupuję ŚWIETNE< MODNE< MARKOWE ciuchy we wszystkich nietypowych numerach jakie znajdę. Zobaczcie moje osiągnięcia ;-) www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3438647 Jak Wam się podobają? Odpowiedz Link
anula36 Re: XXX (L) 08.06.05, 12:41 hmmm fajne tylko jednego nei rozumiem czy one sa w koncu z ciucharni czy jak "kupione w USA" " tylko mierzone" Ja tez sie ubieram w lumpeksach- ale na miejscu bo lubie poprzymierzac i poogladac sie jak rzeczy na mnie leza. Odpowiedz Link
35_marek Re: XXX (L) 09.06.05, 14:36 Witaj!!! nie mozesz sobie kupic w niemczech??? z tamtad jestes czerwony kapturku!!! Jezdzisz do Polski tylko po zakupy??? Wstydz sie kraj zdradzilas a teraz szukasz biligsachen??? wstyd!!!!! Odpowiedz Link
rotkaeppchen1 Re: XXX (L) 10.06.05, 13:28 ech! Wcale nie jestem z Niemiec:-) W Niemczech bylam jako au pair, z resztą znowu sie tam wybieram, może nawet na dłuzej, ale nie zamierzam nikogo ani niczego zdradzac:-) I jak najbardziej, będąc na miejscu planuję pobuszowac po sklepach i w miarę moich skromnych dochodow, nieco nimi poszastac:-) A o sklepy w Wawie pytam wlasnie dlatego, zeby pojechac tam w przyzwoitym odzieniu, coby "Niemiaszki";-) wiedzialy, ze i u nas mozna sie ladnie ubrac, a co za tym idzie, takze inne rzeczy ladnie robic. Mowi sie, ze nie szata zdobi czlowieka, ale jednak czesto jest tak, szczegolnie w obcym miejscu, ze, przynajmniej na początku Kleider machen Leute;-) Odpowiedz Link
ulla42 Re: XXX (L) 10.06.05, 13:44 no to jak z warszawy to sie ubierz w niemiecka klasyke xxl ulla popken. maja butik w promenadzie na ostrobramskiej. jesli chodzi o spodnie to nie znam lepszych - sama tam kupuje, pa. Odpowiedz Link