Dodaj do ulubionych

witam się prawie z wyboru

27.04.09, 08:54
kiedyś koleżanka wspominała mi o tym forum i wreszcie je znalazłam.
mam trójkę dzieci, trzy dziewczynki, a test pokazuje dwie kreski. zawiodła
mirena, wkładka antykoncepcyjna. Wszystko byłoby piękne, gdyby nie wiek moich
córeczek, najstarsza ma 3,5 roku, a najmłodsza rok smile
Jak na razie jestem przerażona, dlatego dopisuję się tutaj i chętnie poczytam
jak sobie radzicie. Na szczęście Ida chodzi do przedszkola, Hania od września
też zacznie, więc zostanę w domu tylko z Rozalią i Niespodzianką w brzuchu.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Obserwuj wątek
    • chiyo28 Re: witam się prawie z wyboru 27.04.09, 09:01
      motylowa, dasz radę, praktyke już masz smile a tak wogóle to gratuluję
      2 kreseczek !!
    • mamawif Re: witam się prawie z wyboru 27.04.09, 09:35
      Trochę mnie wystraszyłas wink bo właśnie zakupiłam mirenę i szykuję
      się do jej założenia

      Jakim cudem ,,nie zadziałała''?
      co mówi twój lekarz?
      • mama.rozy Re: witam się prawie z wyboru 27.04.09, 09:53
        no to witamy,szczere gratulacje,dasz radę.co do mireny-znam z pracy kilka takich
        przypadków,życie uczy pokory.nie jesteś sama,jeśli ta myśl doda ci
        otuchy.pozdrawiam.
        • motylowa77 co do mireny 27.04.09, 10:23
          miałam za długie te druciki, oczywiście zawsze brak czasu, żeby pójść do lekarza
          i je przyciąć. wkładka mi się wciąż przesuwała i wychodzi na to, że jakieś 3 tyg
          temu przesunęła się mocniej, nie wiem tylko dlaczego hormony nie działały, ale
          ona nie ma przecież 100% gwarancji, a ja zawsze mam pecha. wczoraj byłam w
          szpitalu, żeby mi ją wyjęli do końca, bo brzuch mnie mocno bolał i czułam, że
          jest coś nie tak. O 13 idę do mojego lekarza, ciekawe jak zareaguje.
    • chrust5 Re: witam się prawie z wyboru 27.04.09, 10:21
      A jakie poetyckie imiona maja Twoje panny! Jakies takie spiewne...
    • nata76 Re: gratulacje i mirena?!? 27.04.09, 14:08
      gratuluje,moze bedzie poetycki synek tym razem!!!!!!!!

      jestem zaskoczona mirena. podobno ma rzeczywisty wskaznik pearla
      0,1....mam nadzieje,ze nie mylicie mireny ze zwykla wkladka....
      • motylowa77 Re: gratulacje i mirena?!? 27.04.09, 15:02
        mirena, wkładka hormonalna
        u mnie była źle założona, stąd ciąża. jak jest prawidłowo, nie ma prawie żadnych
        szans
        witam się z potwierdzoną ciążą.
        • nata76 Re:no to witaj w gronie poczwórnych mam! 27.04.09, 15:44
          ...no chyba,ze to bedzie ciaza mnoga...smile)))
          • mama.rozy Re:no to witaj w gronie poczwórnych mam! 27.04.09, 19:28
            czego ci oczywiście wszystkie życzymy.
            • agi4plus1 Re:no to witaj w gronie poczwórnych mam! 27.04.09, 22:29
              Gratuluje!Znam Cię z forum lipcówek-razem czekałyśmy na nasze trzecie Maleństwa
              smile -ja na 3 synka dla odmiany wink.Teraz już tam nie zaglądam, bo właściwie mi nie
              pozwolono- za rzadko się udzielałam ostatnio. Mnie to kusi bardzo x4, ale póki
              co trochę się boję,chyba że.... smile
              powodzenia!!!
    • mamamaria3 Re: witam się prawie z wyboru 28.04.09, 09:46
      ja tez z forum lipcówek! Jeszcze raz gratuluję i zaciskam kciuki
      wciąż!
    • bibba Re: witam się prawie z wyboru 28.04.09, 14:29
      gratulacje smile

      moj najstarszy syn mial 4 lata i 8 miechow gdy urodzil sie
      najmlodszy, rowniez czwarte dziecko.
      u nas wszystko bylo wg planu. nigdy nie zaluje tego ze sa tak blisko
      wiekiem.
      • ada16 Re: witam się prawie z wyboru 28.04.09, 15:47
        Bo to nie Twój wybór, ale "Instancji Wyższej" wink
        • bazylia_am Re: witam się prawie z wyboru 05.05.09, 12:20
          Gratuluję Niespodzianki!
          Ja mam trzy córki, najmłodsza Nadzieja na dniach kończy 1,5 roku. Mam też mirenę
          i przyznam, że jestem zaskoczona jej nieskutecznością - chyba nie zmartwiłabym
          się gdyby i u mnie nie zadziałała, samej ciężko się zdecydować wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka