kiedyś koleżanka wspominała mi o tym forum i wreszcie je znalazłam.
mam trójkę dzieci, trzy dziewczynki, a test pokazuje dwie kreski. zawiodła
mirena, wkładka antykoncepcyjna. Wszystko byłoby piękne, gdyby nie wiek moich
córeczek, najstarsza ma 3,5 roku, a najmłodsza rok
Jak na razie jestem przerażona, dlatego dopisuję się tutaj i chętnie poczytam
jak sobie radzicie. Na szczęście Ida chodzi do przedszkola, Hania od września
też zacznie, więc zostanę w domu tylko z Rozalią i Niespodzianką w brzuchu.
Pozdrawiam Was serdecznie.