05.11.06, 16:27


serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34254,3718886.html
Obserwuj wątek
    • sukiennica Re: Robactwo? 05.11.06, 16:30
      Oj! Za szybko mi sie wyslalo...
      Chcialam sie tylko zapytac Polonie Kobieca Amerykanska czy takie artykuly sa na
      porzadku dziennym, czy tez jest to jakies fanaberyjne kuriosum?
    • kaszka13 fragmenty oryginalu 05.11.06, 17:30
      www.gothamist.com/archives/2006/11/03/satire_or_stupi.php
      "Kazdy, nawet glupi, ma prawo do wlasnego zdania" - to bylby moj komentarz do
      popisu "literackiego" tego pana.
    • babiana Re: Robactwo? 05.11.06, 21:22
      Wiecej na ten temat;
      www.gawker.com/news//polacks-protest-haverford-alums-satire-212162.php
      www.gawker.com/news//polacks-protest-haverford-alums-satire-212162.php9komentarz
      z 4 listopada).
      Pan David Langlieb ma bardzo specyficzne poczucie humoru. Zreszta jak sam
      bezczelnie pisze, Polacy sa jeszcze jedyna spolecznoscia, z ktorej polityczna
      poprawosc pozwala na nieustanne nasmiewanie sie w sposob prymitywny i
      niewybredny. Pan Langlieb, podajacy sie za "Polaka" sam mieszka w Greenpoincie.
      Czyzby tak polubil robactwo? Wydaje mi sie, ze raczej wchodzi w rachube dobry
      zmysl do interesow pana Davida. Jak sam pisze Greenpoint to tylko rzut beretem
      na Manhattan. Przezorny pan David zawczasu juz inewstuje. Problemem jest tylko
      zasiedziale tam robactwo polskie. Moze wyslac by tam ekipy od deratyzacji i
      eksterminacji i w szybki i prosty sposob uporac sie z problemem? Poki co ci
      niedorozwinieci umyslowo Polacy z Greenpointu beda wiedziec przy okazji artykulu
      pana Langlieba, ile zadac za swoje nieruchomosci i tereny.
      • babiana Re: Robactwo? 05.11.06, 21:26
        Przez pomylke dwukrotnie podalam ten sam link. Ten drugi to:
        justsayin2000.blogspot.com/ (komentarz z dnia 4 listopada)
      • sukiennica Re: Robactwo? 06.11.06, 22:18
        babiana napisała:

        Poki co ci niedorozwinieci umyslowo Polacy z Greenpointu beda wiedziec przy
        okazji artykulu pana Langlieba, ile zadac za swoje nieruchomosci i tereny.

        No prosze! Jaki z niego porzyteczny zlosliwiec wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka