IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 08:29
interesuje mnie fajna knajpka w rejonie adrszpachu, gdzie tanio i dobrze
mozna pojeść. Znam taka w Broumovie ale moze ktos namierzyl coś fajnego blizej
Obserwuj wątek
    • jakas1 Re: adrszpach 13.07.07, 09:28
      Bliżej niż Broumov to jest tylko Mezimesti i Starostin ;) W Starostinie na
      granicy jest knajpka.
      Ewentualnie Teplice nad Metują - knajpa w samym centrum zaraz przy takim bardzo
      ostrym zakręcie, ale to nie jest jakoś bliżej niż Broumov. No chyba, że
      chodziło Ci, że ma być bliżej Adrszpachu, niż Broumov? No to zdecydowanie
      Teplice
      • Gość: turysta Re: adrszpach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 09:35
        ok tam knajpek jest wiele, ale nie koniecznie w każdej mozna dobrze zjesc i
        rozsadnie za to zaplacic
        • Gość: Dorota Re: adrszpach IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 15.07.07, 19:36
          przed Adrspach'em jest na zakręcie taka smażalnia ryb - nie pamiętam jak się
          nazywa - taki biały budynek, spory dosyc i z miejscami do spania. W srodku
          ładnie i czysto a jedzonko smakowicie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka