Gość: turysta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 08:29 interesuje mnie fajna knajpka w rejonie adrszpachu, gdzie tanio i dobrze mozna pojeść. Znam taka w Broumovie ale moze ktos namierzyl coś fajnego blizej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jakas1 Re: adrszpach 13.07.07, 09:28 Bliżej niż Broumov to jest tylko Mezimesti i Starostin ;) W Starostinie na granicy jest knajpka. Ewentualnie Teplice nad Metują - knajpa w samym centrum zaraz przy takim bardzo ostrym zakręcie, ale to nie jest jakoś bliżej niż Broumov. No chyba, że chodziło Ci, że ma być bliżej Adrszpachu, niż Broumov? No to zdecydowanie Teplice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Re: adrszpach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 09:35 ok tam knajpek jest wiele, ale nie koniecznie w każdej mozna dobrze zjesc i rozsadnie za to zaplacic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorota Re: adrszpach IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 15.07.07, 19:36 przed Adrspach'em jest na zakręcie taka smażalnia ryb - nie pamiętam jak się nazywa - taki biały budynek, spory dosyc i z miejscami do spania. W srodku ładnie i czysto a jedzonko smakowicie Odpowiedz Link Zgłoś