IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 01.10.07, 11:09
To juz nawet GAZETA.PL - REGIONAL jest skorumpowana z WOKiem i jego
dyrem ,że nie umieszcza wątków dot. tematu???Nieładnie ,nieładnie!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: uwazny Re: WOK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:14
      jesli mowisz o forum gazety wyborczej tym tutaj to maczają w nim
      palce ludzie związani z LiD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka