Gość: mały IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 01.10.07, 11:09 To juz nawet GAZETA.PL - REGIONAL jest skorumpowana z WOKiem i jego dyrem ,że nie umieszcza wątków dot. tematu???Nieładnie ,nieładnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: uwazny Re: WOK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:14 jesli mowisz o forum gazety wyborczej tym tutaj to maczają w nim palce ludzie związani z LiD Odpowiedz Link Zgłoś