Gość: kolo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.06, 08:07 Trzeba przypomnieć,że najchętniej "przepędzała" malarstwo D.Jarecka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rodrigo Re: Malarstwo sformatowane IP: *.aster.pl 28.02.06, 09:34 To prawda, ale napisala też duzy tekst o wystawie w Saatchi Gallery z reprodukcja obrazu Sasnala i po tym tekscie rozpoczela sie dyskusja na temat "powrotu" malarstwa, w ktory nota bene pani Jarecka nie wierzy, czemu dala tez wyraz i tym razem. Ta niewiara ma jednak te zalete, ze wspomaga dyskusje na temat powrotu malarstwa. Bo ten powrot jest faktem. Odpowiedz Link Zgłoś