Dodaj do ulubionych

sciaga dla Augusta

24.06.07, 16:01
Gdy bedzieszpisal o AA, zebys mogl w pelni wyrazic swoje uczucia, podaje Ci
synonimy ze slownika:

Wspanialy=

cudowny,
fenomenalny,
godny podziwu,
imponujący,
niesamowity,
oszałamiający,
porażający,
porywający,
szampański,
zachwycający,
zdumiewający,
zniewalający
doskonały,
kapitalny,
pierwszorzędny,
świetny,
wyśmienity,
znakomity
najwyższy,
przepyszny,
wyborny,
ekskluzywny,
niepośledni,
prestiżowy,
renomowany,
sławny,
wybitny,
bardzo dobry,
godny podziwu,
idealny,
imponujący,
kapitalny,
olśniewający,
perfekcyjny,
z klasą
okazały,
bajeczny,
niezwykły
Obserwuj wątek
    • aaugustw Co robi pies, jak nie ma co robic...!? ;-)) 24.06.07, 16:46
      addicted11 napisał:
      > Gdy bedzieszpisal o AA, zebys mogl w pelni wyrazic swoje uczucia, podaje Ci
      > synonimy ze slownika:
      >
      > Wspanialy=> cudowny,> fenomenalny,> godny podziwu, > imponujący...,itd...
      __________________________________________________________________________.
      Addi, tu wkradl sie "maciupenki" blad, mianowicie taki, ze gdy ktos chce
      pisac o AA, musi wtedy miec na uwadze cala te wspaniala Wspolnote ludzi;
      Anonimowych Alkoholikow...! - Liczba mnoga...!
      A Ty podajesz mi tu wszystkie wyrazy w liczbie pojedynczej...! :-((
      Moze pod skrotem tym; AA, Ty mnie tylko widzisz...!?
      Moze to ja mam uzywac tej sciagi, piszac o sobie...!?
      A moze to wszystko tylko tak sobie wylecialo z tej pustej glowy via
      krzywe usta...!?
      A... ;-))
    • wojtech451 Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 17:00
      "Ruch AA" - to określenie występuje wyłącznie w liczbie pojedynczej...

      ...że Ci się Addi chciało?
      • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 17:33
        wojtech451 napisał:
        > "Ruch AA" - to określenie występuje wyłącznie w liczbie pojedynczej...
        _______________________________________________________________________.
        Jest to "Ruch AA", czy Wspolnota AA ? (Anonimowych Alkoholikow).
        Jezeli jedno i drugie, to bede teraz te sciage stosowal:
        Wspolnota Anonimowych Alkoholikow to:
        cudowny, fenomenalny, godny podziwu, imponujący, niesamowity,
        oszałamiający, porażający, porywający, szampański, zachwycający,
        zdumiewający, zniewalający
        doskonały,
        kapitalny,
        pierwszorzędny,
        świetny,
        wyśmienity,
        znakomity
        najwyższy,
        przepyszny,
        wyborny,
        ekskluzywny,
        niepośledni,
        prestiżowy,
        renomowany,
        sławny,
        wybitny,
        bardzo dobry,
        godny podziwu,
        idealny,
        imponujący,
        kapitalny,
        olśniewający,
        perfekcyjny,
        z klasą
        okazały,
        bajeczny,
        niezwykły
        ________.
        A... ;-))
      • addicted11 Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 18:46
        wojtech451 napisał:

        > "Ruch AA" - to określenie występuje wyłącznie w liczbie pojedynczej...
        >
        > ...że Ci się Addi chciało?
        >


        Wierz mi albo nie, ale to jest potega internetu- nie zajelo mi to wiecej niz 3
        minuty.
        W google wpisujesz "slownik synonimow" i znajduje sie slownik, potem
        wpisujesz "wspanialy" i gotowe.

        3 minuty a dla pokory radosci na 3 lata- widzisz:)

        moze teraz powinienem poszukac synonimow slow:
        radosc
        uratowac

        wtedy wypowiedzi pokory beda bardziej urozmaicone, z pozytkiem dla wszystkich,
        bo ile razy mozna pisac, ze aA uratowalo mu zycie, moze jak czasem napisze
        ocalilo to bedzie smieszniej.
        • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 19:26
          addicted11 napisał:
          > Wierz mi albo nie, ale to jest potega internetu- nie zajelo mi to
          wiecej niz 3 minuty.
          > W google wpisujesz "slownik synonimow" i znajduje sie slownik, potem
          > wpisujesz "wspanialy" i gotowe.>
          > 3 minuty a dla pokory radosci na 3 lata- widzisz:)
          ____________________________________________________.
          Widzisz Addi, to niby jest ta Twoja potega internetu,
          a potega AA jest to, ze gdybys tam poszedl wtedy nie
          musialbys tych slow sie uczyc na pamiec z internetu,
          lecz one same by wypelnily Twoje serce - na zawsze,
          na cale zycie - nie tylko na 3 lata...!
          A... ;-))
          • addicted11 Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 21:46
            Widzisz Addi, to niby jest ta Twoja potega internetu,
            > a potega AA jest to, ze gdybys tam poszedl wtedy nie
            > musialbys tych slow sie uczyc na pamiec z internetu,
            > lecz one same by wypelnily Twoje serce - na zawsze,
            > na cale zycie - nie tylko na 3 lata...!
            > A... ;-))

            zglos sie na festiwal piosenki zolnierskiej w kolobrzegu
            • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 21:59
              addicted11 napisał:
              > zglos sie na festiwal piosenki zolnierskiej w kolobrzegu
              __________________________________________________________.
              Jest tam AA...!?
              A... ;-))
              Ps. Ty masz wieksze szanse ode mnie! Cienko ostatnio spiewasz...!
              • ariel48 Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:23

                > Ps. Ty masz wieksze szanse ode mnie! Cienko ostatnio spiewasz...!

                Masz rację , auguście . Nie nadajesz się do Kołobrzegu ... :)))
                Nadajesz się do Jarocina !!! Bo w Jarocinie wrzeszczą , wyją i ryczą !!!
                • magtomal Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:34
                  ariel48 napisała:

                  >
                  > > Ps. Ty masz wieksze szanse ode mnie! Cienko ostatnio spiewasz...!
                  >
                  > Masz rację , auguście . Nie nadajesz się do Kołobrzegu ... :)))
                  > Nadajesz się do Jarocina !!! Bo w Jarocinie wrzeszczą , wyją i ryczą !!!

                  Jarocin też odpada :( Tam aż tak jak August nie przeklinają, nie traktują
                  innych aż tak brutalnie. August - niestety - nigdzie się nie nadaje (poza AA).
                  • ariel48 Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:38
                    August - niestety - nigdzie się nie nadaje (poza AA).

                    August wybiera się w maju 2008 do Jastrzębiej Góry .
                    To moja ziemia / J. Góra/ ...
                    Obiecuję - pojadę zobaczyć , jaką tam założy ,, maseczkę ,, ...
                    Choćbym miała trupem paść - pojadę ... :)))
                    Dzisiaj byłam tam na pysznej rybce ...
                    To rzut kamieniem ode mnie ...
                    • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:43
                      ariel48 napisała:
                      > August wybiera się w maju 2008 do Jastrzębiej Góry .
                      > To moja ziemia / J. Góra/ ...
                      > Obiecuję - pojadę zobaczyć , jaką tam założy ,, maseczkę ,, ...
                      > Choćbym miała trupem paść - pojadę ... :)))
                      > Dzisiaj byłam tam na pysznej rybce ...
                      > To rzut kamieniem ode mnie ...
                      ______________________________________________________________.
                      Ariel, piszac ostatniego maila w Twoim kierunku mialem faceta
                      przed oczyma, jezeli w odbiorze byl zbyt ostry - przepraszam...! ;-))
                      A...
                      Ps. Zapraszam na kawke...! ;-))
                      • magtomal Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:46
                        Ariel, ale go wystraszyłaś! Od razu zmienił ton.
                        • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:49
                          magtomal napisała:
                          > Ariel, ale go wystraszyłaś! Od razu zmienił ton.
                          ________________________________________________________.
                          Tak. Przed prawdziwymi kobietami mam cholerny respekt...!
                          A...
                          Ps. W ostatnim jej mailu zauwazylem, ze pisze; "bylam"...
                          • magtomal Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:54
                            aaugustw napisał:

                            > magtomal napisała:
                            > > Ariel, ale go wystraszyłaś! Od razu zmienił ton.
                            > ________________________________________________________.
                            > Tak. Przed prawdziwymi kobietami mam cholerny respekt...!
                            > A...
                            > Ps. W ostatnim jej mailu zauwazylem, ze pisze; "bylam"...

                            Każdy na tym forum wiedział,że Ariel to kobieta. Tylko Ty - jak zawsze -
                            wszystko mylisz. Czy po prostu tchórzysz przed bezpośrednim spotkaniem?

                            Tyle już kobiet zwyzywałeś na tym forum, że nikt nie uwierzy w Twój szacunek
                            wobec nich.
                            • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:58
                              magtomal napisała:
                              > Tyle już kobiet zwyzywałeś na tym forum, że nikt nie uwierzy w Twój szacunek
                              > wobec nich.
                              ______________________________.
                              Ty mylisz kobiety, od kobiet...
                              A...

                      • ariel48 Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:56
                        > Ariel, piszac ostatniego maila w Twoim kierunku mialem faceta
                        > przed oczyma, jezeli w odbiorze byl zbyt ostry - przepraszam...! ;-))
                        > A...
                        > Ps. Zapraszam na kawke...! ;-))

                        Tak się składa , że jestem odporna na wulgaryzmy forumowych pisarzy.
                        Nie dam się obcemu facetowi więcej wyprowadzić z równowagi.
                        Nie ma dla mnie znaczenia , czy wulgaryzmów używa się w stosunku do faceta , czy
                        w stosunku do kobiety.
                        Bo ogólnie - świadczy to jedynie o ,,pisarzu ,, .... nie o odbiorcy ...
                        To chyba jasne...
                        Pisałam Ci już auguście - taki Twój charakterek - i nic tego nie zmieni.
                        Ja nie zmienię Ciebie , Ty nie zmienisz mnie.
                        Żadne AA nie pomoże na ,,paskudę ,, ... to też chyba jasne... pokorę trzeba mieć
                        w sobie ... serce również ...
                        O Jastrzębiej piszę poważnie ... to moja ziemia...
                        Jeszcze jedno - żaden forumowicz nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi
                        . Mam już to za sobą .
                        • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 23:00
                          ariel48 napisała:
                          > Jeszcze jedno - żaden forumowicz nie jest w stanie wyprowadzić mnie
                          z równowagi. Mam już to za sobą .
                          ____________________________________________________.
                          I oto wlasnie chodzi...!! - Mam to tez juz za soba..!
                          Do jutra:
                          A... ;-))
                          • ariel48 Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 23:03
                            Dobrej nocy. Mam nadzieję , że troszkę masz do przemyślenia.
                            Bo warto. Nic się nie dzieje PO NIC ...
                            Wszystko czemuś służy ... przeprosiny przyjmuję ...
                            • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 25.06.07, 17:12
                              ariel48 napisała:
                              > Dobrej nocy. Mam nadzieję , że troszkę masz do przemyślenia.
                              > Bo warto. Nic się nie dzieje PO NIC ...
                              > Wszystko czemuś służy ...
                              - - - - - - - - -
                              "Przemyśleniami nie rozbijesz zadnej szyby" - (niemieckie).
                              __________________________________________________________.
                              ariel48 napisała dalej:
                              przeprosiny przyjmuję ...
                              - - - - - - -
                              Dziekuje unizenie...!
                              A... ;-))
                              • ariel48 Re: sciaga dla Augusta 25.06.07, 17:41
                                Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest
                                krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna
                                ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy
                                szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?
                                • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 25.06.07, 19:23
                                  ariel48 napisała:
                                  > Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest
                                  > krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna
                                  > ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy
                                  > szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?
                                  ________________________________________________________.
                                  Szczescia nie mozna posiasc, szczesliwym mozna tylko byc.
                                  A szczescie mozna znalezc tylko w sobie...!
                                  A... ;-))
                                  Ps. "Madry zyje dniem dzisiejszym, glupiec pragnie zyc dniem jutrzejszym" -
                                  (niem.)
                • aaugustw Re: sciaga dla Augusta 24.06.07, 22:35
                  ariel48 napisała:
                  > Masz rację , auguście . Nie nadajesz się do Kołobrzegu ... :)))
                  > Nadajesz się do Jarocina !!! Bo w Jarocinie wrzeszczą , wyją i ryczą !!!
                  _________________________________________________________________________.
                  :-(( - Przykro mi, ale nie znam tego miejsca...! - Ja myslalem, ze
                  w Polsce tylko w Lodzi tak jest...!
                  Ale Ty, widze lubisz swiatla reflektorow i stanie na scenie, skoro
                  z taka przyjemnoscia wpierdzielasz sie miedzy wodke a zakaske...!?
                  A... ;-))
                  Ps. Temu pajacowi dalem tylko te porcje z powrotem, ktora on sobie sam
                  juz od paru miesiecy u mnie nazbieral - wot i wsio...! ;-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka