potrzebna_pomoc
13.07.09, 16:03
Jestem alkoholikiem, zacząłem pic w wieku 16 lat, teraz mam 20. Chodziłem na
terapię grupową, której nie ukończyłem. Nie potrafię sobie poradzić z moim
piciem dlatego dziś znów poszedłem po pomoc do AA. Jakich rad możecie mi
udzielić żebym wytrwał w moim postanowieniu niepicia? Strasznie potrzebna mi
pomoc...