nie.my 08.06.05, 09:53 Witam, w majowej przesylce Klubu Domu Wina sa wina od Castello di Tornano, macie jakies doswiadczenia z tymi winami, bo nie wiem czy sie zamawiac? Pozdrawiam NieMy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj