Forum Kuchnia Wino
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Castello di Tornano

    08.06.05, 09:53
    Witam,
    w majowej przesylce Klubu Domu Wina sa wina od Castello di Tornano, macie
    jakies doswiadczenia z tymi winami, bo nie wiem czy sie zamawiac?

    Pozdrawiam

    NieMy
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka