Gość: RUMUNIA OK!!
IP: 87.205.11.*
24.03.07, 20:15
Byłem w Rumuni 2 razy. Pierwszy raz w 1993 w Alpach Rodniańskich a drugi w
1999r chodzilismy po kilku Pasmach górskich. Ludzie są tam bardzo mili
otwarci szczególnie bylismy atrakcją dla pasterzy bo ogólnie turystów jak na
lekarstwo. Góry w wiekszości nie oszlakowane, zachowały sie mapy jeszcze z 19
wieku wielokrotnie kopiowane albo rysowane odrecznie. W latach 90 Rumunia
wyglądała jak u nas za głebokiej komuny ale pomimo biedy nikt nas nie okradł
chodz jezdzilismy podmiejskimi pociagami.Jedynie oszukuja w kantorach i
sklepach. Jak wróciliśmy do Polski odrazu nas okradziono :-((.