IP: 87.205.11.* 24.03.07, 20:15
Byłem w Rumuni 2 razy. Pierwszy raz w 1993 w Alpach Rodniańskich a drugi w
1999r chodzilismy po kilku Pasmach górskich. Ludzie są tam bardzo mili
otwarci szczególnie bylismy atrakcją dla pasterzy bo ogólnie turystów jak na
lekarstwo. Góry w wiekszości nie oszlakowane, zachowały sie mapy jeszcze z 19
wieku wielokrotnie kopiowane albo rysowane odrecznie. W latach 90 Rumunia
wyglądała jak u nas za głebokiej komuny ale pomimo biedy nikt nas nie okradł
chodz jezdzilismy podmiejskimi pociagami.Jedynie oszukuja w kantorach i
sklepach. Jak wróciliśmy do Polski odrazu nas okradziono :-((.
Obserwuj wątek
    • Gość: marza Sinaia IP: 83.2.55.* 02.12.07, 21:27
      super bylam na jesieni w karpatach południowych warto zobaczyć
    • Gość: nawschod Sinaia IP: 95.108.26.* 06.09.09, 10:05
      Zamek w Sinai zdecydowanie wart jest odwiedzenia. Przez lata był siedzibą
      królowej Elżbiety zu Wied, która jest w moim odczuciu jedną z ciekawszych
      postaci w historii Rumunii. Jeśli kogoś to interesuje, zapraszam na mojąrelację z wizyty w Siani.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka