IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.07, 01:02
wybieram w tym sezonie sam izrael wycieczka objazdowa? jakie biuro polecacie
Obserwuj wątek
    • ewelinam10 Re: izrael 04.05.07, 11:11
      WITAJ,jest kilka biur specjalizujacych sie w takich wycieczkach, napisz
      ewelinam10@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka