Gość: poszkodowany
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.06.07, 12:46
W tym roku nie ma wycieczek autokarowych, poniewaz w ubigłym roku nie zapłcił
firmom autokarowym około 800 tys. zł i w tym rku ani jedna firma nie chciała
wynając mu autokarów. Podali go już do sądu o odszkodowanie.
Nie płaci właścicielom hoteli i apartamentów i turysta przyjeżdżający do
danego kraju i musi płacic za początkowe noce sam, zanim po awanturach
zapłaci chorwat - włściciel upadającego Adriatyku. Spotkało to już bardo dużo
osób. Potem w Polsce po powrocie nie chce oddac pieniędzy.
Następny jego dług to około 700 tys. zł odszkodowań za wywołujące alergię
niby perfumy NICOLE.
Juk długo na oszustwie pojedzie jeszcze Adriatyk?
Chorwacie oddaj mi pieniądze, które musiałem zapłacic za hotel w Choracji, a
zapłaciłem przeciez już wcześniej tobie.
Poszkodowany