Dodaj do ulubionych

Badanie HSG w Polsce

15.05.12, 15:39
Witajcie,
Chcialabym przyjechac do Polski zrobic to badanie. Czy moge po prostu zadzwonic do kliniki i umowic sie na termin, czy musze miec jakiegos lekarza 'prowadzacego'? Zaznaczam, ze wszystko robie prywatnie. I czy wystarczy jeden dzien=jedna wizyta, czy moze trzeba przyjsc na jakas 'przygotowujaca' wizyte? Dodam, ze interesuje mnie Gameta w Gdyni. Dziekuje za wszystkie rady, sugestie.
Obserwuj wątek
    • lilek Re: Badanie HSG w Polsce 15.05.12, 15:45
      Witaj, leczę się w Gamecie od zeszłego roku. Panie w recepcji są bardzo uprzejme i na pewno udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Dlatego najlepiej zadzwoń.
      W czerwcu zeszłego roku HSG kosztowało 350 zł. Z tego co pamiętam jedyne obostrzeżenie co do badania, to że musi się odbyć w określonym przedziale cyklu.
    • eva-braun Re: Badanie HSG w Polsce 15.05.12, 16:40
      wszędzie wymagają posiewu z kanału szyjki, w państwowych szpitalach (i tych prywatnych klinikach, które mają umowy z NFZ, a z którymi sie zetknęłam) jałowego, w prywatnych czasami robią w osłonie antybiotykowej, jeśli w posiewie wychodzi coś "niegroźnego".
    • teligo Re: Badanie HSG w Polsce 15.05.12, 23:39
      Zarówno hsg jak i histeroskopię miałam robioną bez wcześniejszych wizyt, ani badań. Lekarz kazał się zapisać na zabieg w określonym dniu cyklu (8-10) i już.
      Nie w każdej klinice robią wcześniej posiew (choć moim zdaniem warto zrobić).
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka