Dodaj do ulubionych

pęcherzyk - kiedy?

21.04.05, 15:41
czesc Dziewczyny
Trohce jestem nie z tego forum, ale Wy na pewno to wiecie o co chce zapytac i
mozecie mi pomoc.
Do jakiej wielkosci rosnie pecherzyk zanim nie peknie i nie uwolni jajeczka?
Mam torbiel czynnosciowa w jajniku i po prostu nie wiem ile ona przerosla.
dziekuje
A
Obserwuj wątek
    • beatrice73 Re: pęcherzyk - kiedy? 21.04.05, 15:59
      to chyba zalezy juz indywidualnie od osoby, powinno osiagnac minimum 20 mm zeby
      mogl peknac, ale sa i dziewczyny ktore maja pecherzyki i 30 mm i 35 mm, ale to
      juz rzadkosc ...
      pozdrawiam
      • asia99kasia Re: pęcherzyk - kiedy? 22.04.05, 10:32
        dziekuje Beatrice73
        nie wiedzialam, raczej bylam sklonna myslec ze sa jakies widelki od do
        teraz przynajmiej cos wiem smile
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka