Jutro , jeśli wynik z posiewu będzie ok będę miała HSG. Nie ma co
ukrywać, boje się, ale tez chcę bardzo zostać mamusią
Zabieg będzie przeprowadzony przy znieczuleniu dozylnym w prywatnej
klinice, koszt 350 zł. Czy któraś z was miala tez takie
znieczulenie? I czy mimo wszystko bolało? Jestem też zaskoczona
gdyż czytaja info w necie dowiedzialam się że większosć dziewczyn
leży w szpitalu przez 3 dni, a ja mam wyjsc zaraz po zabiegu.
Wiem, że powinnam zabrać ze soba podpaski, nie jeść przez 6 godz.,
czy coś jeszcze z takich praktycznych wskazówek?
dziękuję z góry za pomoc,
sylwia