Gość: REBAS
IP: *.*.*.*
02.08.01, 14:25
Odkładając na bok dyskusję na temat etyki pana
profesora Malinowskiego, zwracam się o poradę do
wspaniałych forumowiczek, które miały przyjemność
skorzystać z usług profesora:
- Czy możecie podać jakie miałyście wyniki badań
zalecone przez prof.,
- jaka była interpretacja,
- jak przebłagało leczenie.
- Jakie są perspektywy ( i co dalej proponuje
prof.)
-
Bardzo dziękuje