zabcia35
30.01.09, 20:02
Najbardziej dołuje mnie fakt, że diagnozy lekarzy, tych ponoc
dobrych i polecanych są bardzo rozbieżne, ba! wręcz negują sie
wzajemnie.
Przekonuje sie, że czasem na forum wiecej można mądrych rzeczy i
spójnych usłyszeć niż w gabinetach!
Czy ciąze, kończące się własciwie w terminie @, (jest hcg 1-2 dni i
potem spada na łeb na szyje i jest krwawienie)moga byc
pozamacicznymi???Tak powiedział mi 1 lekarz,ze to mogły być
wszystkie pozamaciczne, za to dziś drugi powiedział ze to bzdura i
nic podobnego, bo pozamaciczna chwile się rozwija, ale że niema
warunków, leci mówiąc brzydko, ale daje też specyficzne objawy. A
moje 4 ciąze to klasyczne biochemiczne, a nie pozamaciczne.
Co o tym myslicie?