IP: *.crowley.pl 18.08.04, 12:48
Czy ktoś był w Tunezji w miejscowości Hammamet w hotelu ALMAZ**** jak tam
jest?
Chce tam jechać w październiku z 1 rocznym dzieckim.
Obserwuj wątek
    • Gość: Małgorzata Re: TUNEZJA IP: *.martel.biz / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 01:10
      Ja również wybieram się do tego hotelu w pażdzierniku,z 6 letnim
      dzieckiem ,może się spotkamy .Małgorzata i Maciej M. Według opisó katalogowych
      różnych biur turystycznych hotel i cała reszta są wporządku. Jeśli ktoś był
      czekam na informacje.
    • Gość: jazzzman Re: TUNEZJA IP: 213.186.77.* 21.09.04, 01:06
      Cześć!!! Ja wróciłem 18 września z ALMAZA. Było świetnie !!! Byłem z moją
      dziewczyną, oboje jestreśmy zadowoleni (barrrrdzo). Za takie pieniądze hotel
      jest lux, jedzenie też (ale i tak po 10 dniach tęskniliśmy do polskiej
      kuchni ;) dla dzieciaków jest mały plac zabaw i brodzik całkiem sympatyczne a
      jakieś 400 metrów od hotelu jest małe wesołe miasteczko. Warto się wybrać dobra
      zabawa nie tylko dla dzieci (my ze znajomymi bawiliśmy się świetnie) wstęp do
      wesołego miasteczka to 12 dinarów czyli 36 zł na (cały). Tylko coś mi się
      wydaje że na początkiu października pogoda może nie być ciekawa. Teraz podobno
      pada co jakiś czas i jest około 25 - 30 stopni.


      Krótko mówiąc marudzili tylko ci którym, w życiu się nic nie podoba.

      Moim zdaniem hotel jest świetny!!! Powiem szczerze byłem bardzo mile zaskoczony
      bo nie spodziewałem się takich fajnych wczasów.

      Byłem z biurem ViVa Tours z Chorzowa - szukałem i przeglądałem wszystkie
      możliwe biura i oni ceny mieli najniższe!!!

      Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku (trochę wam zazdroszczę ja chciałbym tam
      wrócić) aha i polecam wam www.almaz.prv.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka