Gość: maja IP: *.crowley.pl 18.08.04, 12:48 Czy ktoś był w Tunezji w miejscowości Hammamet w hotelu ALMAZ**** jak tam jest? Chce tam jechać w październiku z 1 rocznym dzieckim. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Małgorzata Re: TUNEZJA IP: *.martel.biz / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 01:10 Ja również wybieram się do tego hotelu w pażdzierniku,z 6 letnim dzieckiem ,może się spotkamy .Małgorzata i Maciej M. Według opisó katalogowych różnych biur turystycznych hotel i cała reszta są wporządku. Jeśli ktoś był czekam na informacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazzzman Re: TUNEZJA IP: 213.186.77.* 21.09.04, 01:06 Cześć!!! Ja wróciłem 18 września z ALMAZA. Było świetnie !!! Byłem z moją dziewczyną, oboje jestreśmy zadowoleni (barrrrdzo). Za takie pieniądze hotel jest lux, jedzenie też (ale i tak po 10 dniach tęskniliśmy do polskiej kuchni ;) dla dzieciaków jest mały plac zabaw i brodzik całkiem sympatyczne a jakieś 400 metrów od hotelu jest małe wesołe miasteczko. Warto się wybrać dobra zabawa nie tylko dla dzieci (my ze znajomymi bawiliśmy się świetnie) wstęp do wesołego miasteczka to 12 dinarów czyli 36 zł na (cały). Tylko coś mi się wydaje że na początkiu października pogoda może nie być ciekawa. Teraz podobno pada co jakiś czas i jest około 25 - 30 stopni. Krótko mówiąc marudzili tylko ci którym, w życiu się nic nie podoba. Moim zdaniem hotel jest świetny!!! Powiem szczerze byłem bardzo mile zaskoczony bo nie spodziewałem się takich fajnych wczasów. Byłem z biurem ViVa Tours z Chorzowa - szukałem i przeglądałem wszystkie możliwe biura i oni ceny mieli najniższe!!! Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku (trochę wam zazdroszczę ja chciałbym tam wrócić) aha i polecam wam www.almaz.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś