Gość: KInga
IP: *.radom.pl
20.07.06, 00:18
Witam i zwracam sie do wszystkich,którzy podróżowali w kierunku Dziwnowa.Nie
wiem czy jechać moją "starą" trasą przez Konin, Poznań,Gorzów Wielkopolski
czy przez Płock, Włocławek,Toruń, Bydgoszcz,Biały Bór,Bobolice,Kołobrzeg.
Teoretycznia ta druga trasa jest krótsza, ale nie wiem jaki jest stan dróg,
szczególnie na Pojezierzu Pomorskim. I co z remontami? Proszę o
radę.Pozdrawiam.