Gość: reni IP: 195.117.237.* 16.07.03, 11:40 czy ktoś odwiedził Rozewie ? Jaka jest plaża? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Syrena Re: rozewie IP: 217.153.45.* 16.07.03, 12:46 Plaża jest piaszczysta, czysta, nie należy jednak do najszerszych. Nie jest zbyt tłocznko, jak nap. w pobliskim Cetniewie, czy Jastrzębiej Górze. Pozdrawaim Syrena Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reni Re: rozewie IP: 195.117.237.* 16.07.03, 13:48 SYRENO dzięki za odp. Czy możesz mi napisać jeszcze coś więcej .Jaki zejście na plażę, jak z jedzeniem ,czy trzeba jeździć do Jastrzębiej. Z góry dziękuję Reni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiu Re: rozewie IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 18:46 W zeszłym roku była całkiem szeroka plażą, ale kilka lat temu tej plaży prawie wogóle nie było. Wszystko zależy od sztormów i piachu zabranego z Jastrzębiej Góry. Linia brzegowa się zmienia. Zejście to kilkaset (chyba) schodów od latarni. No i nie bardzo było gdzie popływać. Bardzo daleko wchodząca w morze mielizna z wodą "do majtek", ale za to fajne fale. Chyba jednak warto tam jechać. tyle, że jest spokojnie, nie ma tzw. promenady handlowej itp. Jak na wsi. Odpowiedz Link Zgłoś