IP: 195.117.237.* 16.07.03, 11:40
czy ktoś odwiedził Rozewie ? Jaka jest plaża?
Obserwuj wątek
    • Gość: Syrena Re: rozewie IP: 217.153.45.* 16.07.03, 12:46
      Plaża jest piaszczysta, czysta, nie należy jednak do najszerszych. Nie jest
      zbyt tłocznko, jak nap. w pobliskim Cetniewie, czy Jastrzębiej Górze.
      Pozdrawaim
      Syrena
      • Gość: reni Re: rozewie IP: 195.117.237.* 16.07.03, 13:48
        SYRENO dzięki za odp. Czy możesz mi napisać jeszcze coś więcej .Jaki zejście na
        plażę, jak z jedzeniem ,czy trzeba jeździć do Jastrzębiej.
        Z góry dziękuję
        Reni
    • Gość: jasiu Re: rozewie IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 18:46
      W zeszłym roku była całkiem szeroka plażą, ale kilka lat
      temu tej plaży prawie wogóle nie było. Wszystko zależy od
      sztormów i piachu zabranego z Jastrzębiej Góry. Linia
      brzegowa się zmienia. Zejście to kilkaset (chyba) schodów
      od latarni. No i nie bardzo było gdzie popływać. Bardzo
      daleko wchodząca w morze mielizna z wodą "do majtek", ale
      za to fajne fale. Chyba jednak warto tam jechać. tyle, że
      jest spokojnie, nie ma tzw. promenady handlowej itp. Jak
      na wsi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka