Dodaj do ulubionych

Szczecin - klinika

IP: *.wroclaw.mm.pl 12.12.09, 18:59
Witam serdecznie!
Mam gorącą prośbe, czy mógłby mi ktoś polecić dobra klinikę leczenie
niepłodności i lekarza w Szczecinie lub okolicach???
Z góry bardzo dziękuję!!!
Obserwuj wątek
    • nadzieja2501 Re: Szczecin - klinika 10.04.10, 10:30
      Tylko nie VitroLive. Lekarze sa nieprofesjonalni, wrecz mialam
      wrazenie, ze w ogole nie mieli pojecia o czym mowia. Przed wizyta w
      tej klinice mialam juz 2 in vitro w innym kraju. Do Polski
      przylecialam ze wzgledu na rodzine i koszty leczenia, ktore sa
      wielokrotnie mniejsze, ale niestety nie idzie to w parze z
      doswiadczeniem, jak i uslugami. Nie pisze tego, aby wyreklamowac
      inna klinike, tylko po to, aby pania uchronic od niemilego
      doswiadczenia i wyrzuconych pieniedzy. Sama obecnie poszukuje nowego
      lekarza jak i nowa klinike. Powodzenia.
      • mamma12 Re: Szczecin - klinika 22.10.10, 14:39
        to się dziwię bo ja tam robiłam ICSI i nie zauważyłam ani braku profesjonalizmu ani niewyrzuciłam pieniędzy w błoto
        wreącz przeciwnie. A skutek: za pierwszym podejściem zaszłam w ciążę
      • Gość: gosc Re: Szczecin - klinika IP: *.web.vodafone.de 20.01.12, 10:59
        takie glupoty chrzanisz ze az sie nie chce sluchac!!! jak nie masz pojecia o in vitro to sie wogole nie wypowiadaj!! wlasnie VitroLive w Szczecinie przy ul.Kasprzaka2A mi pomoglo!! nie to co w FCH Hamburgu gdzie lekarze sa aroganccy i tylko kasa sie liczy,a jak twoje jajniki nie produkuja komorek jajowych to juz w Hamburgu ci nie pomoga bo jest ustawa zabraniajaca podanie komorki jajowej od innej kobiety(Dawczyni) a wiec polecam VitroLive nie sa drodzy i bardzo profesjonalnie i szczerze podchodza do kazdej pacjetki!!!!!pozdrawiam..
    • Gość: Gosc Re: Szczecin - klinika IP: *.web.vodafone.de 20.01.12, 11:14
      witam..polecam serdecznie Klinike VitroLive w Szczecinie ul.Kasprzaka 2A..Profesionalni Lekarze Dr.Tomasz Baczkowski,Dr.Sienkiewicz;Prof.Dr.Kurzawa..(mowia rowniez po niemiecku biegle!! bardzo indiwidualnie podchodza do kazdej pacjetki i sa bardzo szczerzy w zwiazku co do cen za kazdy zabieg..ja zaczelam leczenie w FCH w Hamburgu i juz po pierwszej wizycie zrezygnowalismy z mezem poniewarz lekarze (jesli mozna ich wogole nazwac lekarzami!!) sa bardzo aroganccy,nie odpowiadaja na zadane pytania,tylko wymijajace odpowiedzi,mialam wrazenie ze wogole nie mial pojecia o czym on mowil!! a koszta to 3000-4000 tys.Euro!!! za jedno podejscie in vitro..poznalam tam pacjetke ktora podchodzila juz 4raz i to co mowila to zrozumialam ze leczyli ja tak zeby jak najwiecej kasy od niej wycisnac i ciagle tylko dawali jej puste nadzieje..dopuki jej nie powiedzialam o VitroLive w Szczecinie..za drugim podejsciem zaszla w ciaze i niedlugo ma porod!! a jak twoje jajniki nie produkuja komorek jajowych to jest plan B... mozesz dostac komorke jakowa od dawczyni ktora bedzie zaplodniona nasieniem twego meza..wiec mamy w Polsce bardzo duze szanse na ciaze!!nie to co Niemcy..a wiec do dziela i powodzenia..pozdrawiam..
      • kajka09 Re: Szczecin - klinika 21.03.12, 18:16
        Ja z kolei Vitro polecic nie mogę.Za nic na świecie nie można się dodzwonić a kiedy chciałam się umówić do Dra Bączkowskiego na szybko zostałąm wyśmiana przez panią z recepcji.Każda wizyta trwa krótko,da się czuć atmosferę pośpiechu,ceny wiwindowane w kosmos a skuteczność żadna.Podchodzę do kolejnego programu w innej klinice i mój lekarz powiedział,że nie bardzo były podstawy do takiego leczenia jakie miałam.Już kilka razy spotkałam się z tymże po kilku nieudanych podejściach w VL dziewczyny zmieniają kliniki i gdzie indziej im się udaje od razu.
    • izakowalska976 Re: Szczecin - klinika 29.05.19, 20:30
      Hej! Jeżeli chodzi o okolice, to możesz do Invicty pójść. Moja znajoma ostatnio dostała dofinansowanie w wysokości 5 tys zł na zapłodnienie metodą in vitro, bo jest ze Szczecina.Jeżeli możesz i chcesz z jakichś powodów jeździć np. do Gdańska, Warszawy czy Wrocławia, to warto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka