Dodaj do ulubionych

EWUNIU-prosba

28.09.04, 13:33
czy moge cie prosic o przeslanie mi na adres e-mail nowej wersji instrukcji
do twoich wspanialych tescików?
moj e-mail: ewkaczo@poczta.onet.pl
z gory dziekujesmile
Obserwuj wątek
    • ewkaczo Re: EWUNIU-prosba 28.09.04, 15:12
      jeszcze raz ja-jestem zaniepokojona bo dzis 13dc przy cyklach 26-28 i brak II
      kreseczek na testach owu. robilam test 10dc,12 i 13 i nicsad czy powinnam sie
      niepokoic ze nie bede miala owulacji??? jak ostatnio robilam to wyszlo mi
      13dc....wiec nie wiem...sad((
    • ewa.analityk1 Re: EWUNIU-prosba 28.09.04, 17:28
      wysłałam, ta wersja jest trochę rozszerzona. Na razie nie martw się brakiem
      pozytywnego testu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka