ewkaczo 28.09.04, 13:33 czy moge cie prosic o przeslanie mi na adres e-mail nowej wersji instrukcji do twoich wspanialych tescików? moj e-mail: ewkaczo@poczta.onet.pl z gory dziekuje Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewkaczo Re: EWUNIU-prosba 28.09.04, 15:12 jeszcze raz ja-jestem zaniepokojona bo dzis 13dc przy cyklach 26-28 i brak II kreseczek na testach owu. robilam test 10dc,12 i 13 i nic czy powinnam sie niepokoic ze nie bede miala owulacji??? jak ostatnio robilam to wyszlo mi 13dc....wiec nie wiem...(( Odpowiedz Link
ewa.analityk1 Re: EWUNIU-prosba 28.09.04, 17:28 wysłałam, ta wersja jest trochę rozszerzona. Na razie nie martw się brakiem pozytywnego testu Odpowiedz Link