Dodaj do ulubionych

Novomedica

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.06, 15:44
Witam. Lecze się w Novomedice od dawna.Jak narazie bez żadnych rezultatów. Czy
jest ktoś kto leczy się w tej klinice i jak wrażenia????
Obserwuj wątek
    • Gość: GOŚĆ: JOANNA Re: Novomedica IP: *.promax.media.pl 03.07.06, 22:40
      Ja się co prawda tam nie leczę,ale znam opinie i radzę Ci tylko -uciekać
      stamtąd jak najprędzej.Zresztą poczytaj sobie opinie
      www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Kliniki&file=oceny&opshockceny&kid=6
      • Gość: pacjentka Re: Novomedica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 19:10
        Jak możesz wydawać jakąkolwiek opinię na temat leczenia w Novomedice nie mając
        z nią nic wspólnego??? Paranoja.
        Już na pierwszej wizycie można zauważyć fachowość,profesjonalne podejście i
        przemiłą atmosferę.I co najważniejsze - jestem w ciąży.
        Korzystając z usług Tej kliniki nie doświadczyłam przykrego incydentu tzw.
        wyciągania pieniędzy na siłę od ludzi. Niestety nie wszystkie kliniki w Polsce
        mogą sie tym poszczycić.
        • Gość: Anna Re: Novomedica IP: *.promax.media.pl 23.11.06, 09:07
          A ciekawe co powiesz na wydany wyrok np u kolegi który miał 12mln plemników na
          1ml,że u niego nawet in-vitro pod znakiem zapytania? To dopiero jest paranoja!!
          Inny lekarz jak takie coś usłyszał to tylko puknął się w glowę, że wstyd mu za
          takiego kogoś w środowisku lekarskim. Z gorszym wynikiem mają udaną inseminację
          i naturalsy. No coż ale 7000tys. po drodze nie chodzi...
          • Gość: Pacjentka Re: Novomedica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 15:37
            Powiem szczerze - BZDURY wypisujesz.
            Każda osoba zainteresowana,chociaż trochę znająca temat potrafi zinterpretować
            wynik.W w/w przypadku dobranie odpowiedniej metody leczenia jest proste.
            W związku z powyższym nie sądzę, ażeby tak wybitny specjalista położnictwa,
            ginekologii i endokrynologii wydał taką opinię.
            Zastanawia mnie tylko jedno: Dlaczego zależy co niektórym na negatywnym
            wizerunku tej kliniki??? Czy tak naprawdę mieliście okazję tam leczyć się ???
            Po wnikliwym przeczytaniu niektórych Waszych wypowiedzi, dochodzę do wniosku,
            że jest to stek kłamstw nie mających żadnego potwierdzenia.
            Zapewne część z Was należy do pewnej grupy osób tzw. repów- tak potocznie
            zwykło się nazywać przedstawicieli koncernów produkujących leki,
            przedstawicieli firm farmaceutycznych, przedstawicieli medycznych.To tyle z
            mojej strony.Życzę powodzenia.
            • Gość: Anna Re: Novomedica IP: *.promax.media.pl 24.11.06, 17:03
              Niestety widocznie szanowny Pan Dr Miciński od razu wszystkich szufladkuje do
              in-vitro czy byłoby plemników 5mln, 10mln, 20mln lub więcej. Jak będzie więcej
              to doczepi się minimalnego obniżenia ruchliwości a jak jeszcze tego się nie da
              doczepić to powie że morfologia jest tragiczna.A zapewniam cie,że ja nie mam
              nic wspólnego z żadnym koncernem!! Pracuje w sferze budżetowej i nikogo nie
              reklamuje.
              • Gość: Pacjentka Re: Novomedica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 20:02
                I tu się grubo mylisz. Powtarzam, chyba po raz setny - wariantów leczenia jest
                wiele. Każda para, która zgłasza się do kliniki, poddawana jest dokładnej
                diagnostyce mającej na celu ustalenie przyczyny niepłodności oraz dobranie
                odpowiedniej metody leczenia.Dopiero wówczas posiadając odpowiedni "pakiet
                badań" i wyników przedstawione zostają ewentualne możliwości.
                Zdarzaja się i sytuacje cechujące jedną "furtkę",jedną drogę leczenia.
                Twoim zdaniem - "pan doktor od razu wszystkich szufladkuje do in-vitro"
                To dlaczego mnie tego nie zaproponował ??? A mógł- skoro jak piszesz
                wszystkich!!!
                Najwidoczniej nie masz racji.Potwierdza się to zarówno w moim przypadku jak i
                wielu innych (których dobrze znam) Jest mi niezmiernie przykro, że Cię
                rozczarowałam i nie podzielam Twojego zdania.

                • pawlakjo Re: Novomedica 24.11.06, 22:33
                  To ja ci przytoczę przykład,który sobie sama poczytasz i może uwierzysz,że
                  P.MICIŃSKI to naprawdę naciągacz,,proszę bardzo:

                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=747&w=38426165&a=38820151
                  • Gość: Pacjentka Re: Novomedica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 15:55
                    Czytałam i nic nowego,albo przełomowego nie odkryłeś.
                    Mam dobre zdanie o tej klinice,leczę sie tam i nic złego mnie tam nie spotkało.
                    Jestem w ciąży i to po pierwszym udanym zabiegu.
                    Majątku, też nie straciłam.Zupełnie przyzwoicie.
                    Rozczaroawałam.Niezadowolonych.
                • tekla12 pacjentko 26.11.06, 12:20
                  wyjaśnij, proszę, dlaczego przedstawiciele medyczni chcą skompromitować tę
                  właśnie klinikę.
                  • Gość: pacjentka Re: pacjentko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 15:57
                    Jak miałaś kiedykolwiek okazję pracować w tym zawodzie to doskonale wiesz jak
                    to wszystko od podszewki wygląda.
                    • tekla12 Re: pacjentko 27.11.06, 17:26
                      Nie miałam okazji, nie wiem jak wygląda i dlatego pytam. Moje wątpliwości budzi
                      przede wszystkim to, że na celowniku repów jest właśnie ta a nie inna klinika.
    • Gość: Sun32 Re: Novomedica IP: *.polkomtel.com.pl 04.07.06, 15:07
      Było już o Novomedice sporo informacji. Niestety złych. Przejrzyj to forum i
      bociana. Chodziłam do dr W. do jego prywatnego gabinetu.
      Ja radzę zmienić szybko na Provitę.
      • Gość: strzelec1303 Re: Novomedica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.06, 09:27
        witaj, dzięki za odpowiedź, nie wiem już co robić a jeśli chodzi o provite to
        moja koleżanka się tam leczy 2 nie udane zabiegi in vitro mało zainteresowania
        itd. po za tym wszyscy lekarze z kliniki z Bytomia. Miałam robioną laparo w
        Bytomiu katastrofa zapomnieli o mnie a byłam przyszykowana do zabiegu(
        odchodziła położna mała impreza ) moja wizyta w szpitalu przez ich błąd
        przeciągła się o kilka dni.
        pozdrawiam
        • Gość: zuzanka Re: Novomedica IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.06, 12:04
          Jak przesledzisz sobie forum Nasz Bocian to historie dziewczyn z okolic Slaska
          sa w wielu przypadkach podobne. Najpierw leczenie w Bytomiu, potem Novomedica
          lub Provita i gdy brak efektow to Novum Warszawa. Wejdz na Pogadajmy, na Poszla
          Karolinka do..Novum czesc pierwsza (z zeszlego roku) i tam znajdziesz przyklady
    • Gość: ankis Novomedica NIE Provita TAK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.06, 15:57
      leczyłam się przez rok w Novomedica i same problemy
      potem miałam 6 miesiecy przerwy, jak doszła do siebie z rezygnowana zapisalam
      się do Provity, okazało się że mam problemy z utrzymaniem ciązy...
      generalnie jestem w 5 miesiacu i polecam Provitę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka