Gość: strzelec1303 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.06, 15:44 Witam. Lecze się w Novomedice od dawna.Jak narazie bez żadnych rezultatów. Czy jest ktoś kto leczy się w tej klinice i jak wrażenia???? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: GOŚĆ: JOANNA Re: Novomedica IP: *.promax.media.pl 03.07.06, 22:40 Ja się co prawda tam nie leczę,ale znam opinie i radzę Ci tylko -uciekać stamtąd jak najprędzej.Zresztą poczytaj sobie opinie www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Kliniki&file=oceny&opceny&kid=6 Odpowiedz Link
Gość: pacjentka Re: Novomedica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 19:10 Jak możesz wydawać jakąkolwiek opinię na temat leczenia w Novomedice nie mając z nią nic wspólnego??? Paranoja. Już na pierwszej wizycie można zauważyć fachowość,profesjonalne podejście i przemiłą atmosferę.I co najważniejsze - jestem w ciąży. Korzystając z usług Tej kliniki nie doświadczyłam przykrego incydentu tzw. wyciągania pieniędzy na siłę od ludzi. Niestety nie wszystkie kliniki w Polsce mogą sie tym poszczycić. Odpowiedz Link
Gość: Anna Re: Novomedica IP: *.promax.media.pl 23.11.06, 09:07 A ciekawe co powiesz na wydany wyrok np u kolegi który miał 12mln plemników na 1ml,że u niego nawet in-vitro pod znakiem zapytania? To dopiero jest paranoja!! Inny lekarz jak takie coś usłyszał to tylko puknął się w glowę, że wstyd mu za takiego kogoś w środowisku lekarskim. Z gorszym wynikiem mają udaną inseminację i naturalsy. No coż ale 7000tys. po drodze nie chodzi... Odpowiedz Link
Gość: Pacjentka Re: Novomedica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 15:37 Powiem szczerze - BZDURY wypisujesz. Każda osoba zainteresowana,chociaż trochę znająca temat potrafi zinterpretować wynik.W w/w przypadku dobranie odpowiedniej metody leczenia jest proste. W związku z powyższym nie sądzę, ażeby tak wybitny specjalista położnictwa, ginekologii i endokrynologii wydał taką opinię. Zastanawia mnie tylko jedno: Dlaczego zależy co niektórym na negatywnym wizerunku tej kliniki??? Czy tak naprawdę mieliście okazję tam leczyć się ??? Po wnikliwym przeczytaniu niektórych Waszych wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że jest to stek kłamstw nie mających żadnego potwierdzenia. Zapewne część z Was należy do pewnej grupy osób tzw. repów- tak potocznie zwykło się nazywać przedstawicieli koncernów produkujących leki, przedstawicieli firm farmaceutycznych, przedstawicieli medycznych.To tyle z mojej strony.Życzę powodzenia. Odpowiedz Link
Gość: Anna Re: Novomedica IP: *.promax.media.pl 24.11.06, 17:03 Niestety widocznie szanowny Pan Dr Miciński od razu wszystkich szufladkuje do in-vitro czy byłoby plemników 5mln, 10mln, 20mln lub więcej. Jak będzie więcej to doczepi się minimalnego obniżenia ruchliwości a jak jeszcze tego się nie da doczepić to powie że morfologia jest tragiczna.A zapewniam cie,że ja nie mam nic wspólnego z żadnym koncernem!! Pracuje w sferze budżetowej i nikogo nie reklamuje. Odpowiedz Link
Gość: Pacjentka Re: Novomedica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 20:02 I tu się grubo mylisz. Powtarzam, chyba po raz setny - wariantów leczenia jest wiele. Każda para, która zgłasza się do kliniki, poddawana jest dokładnej diagnostyce mającej na celu ustalenie przyczyny niepłodności oraz dobranie odpowiedniej metody leczenia.Dopiero wówczas posiadając odpowiedni "pakiet badań" i wyników przedstawione zostają ewentualne możliwości. Zdarzaja się i sytuacje cechujące jedną "furtkę",jedną drogę leczenia. Twoim zdaniem - "pan doktor od razu wszystkich szufladkuje do in-vitro" To dlaczego mnie tego nie zaproponował ??? A mógł- skoro jak piszesz wszystkich!!! Najwidoczniej nie masz racji.Potwierdza się to zarówno w moim przypadku jak i wielu innych (których dobrze znam) Jest mi niezmiernie przykro, że Cię rozczarowałam i nie podzielam Twojego zdania. Odpowiedz Link
pawlakjo Re: Novomedica 24.11.06, 22:33 To ja ci przytoczę przykład,który sobie sama poczytasz i może uwierzysz,że P.MICIŃSKI to naprawdę naciągacz,,proszę bardzo: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=747&w=38426165&a=38820151 Odpowiedz Link
Gość: Pacjentka Re: Novomedica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 15:55 Czytałam i nic nowego,albo przełomowego nie odkryłeś. Mam dobre zdanie o tej klinice,leczę sie tam i nic złego mnie tam nie spotkało. Jestem w ciąży i to po pierwszym udanym zabiegu. Majątku, też nie straciłam.Zupełnie przyzwoicie. Rozczaroawałam.Niezadowolonych. Odpowiedz Link
tekla12 pacjentko 26.11.06, 12:20 wyjaśnij, proszę, dlaczego przedstawiciele medyczni chcą skompromitować tę właśnie klinikę. Odpowiedz Link
Gość: pacjentka Re: pacjentko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 15:57 Jak miałaś kiedykolwiek okazję pracować w tym zawodzie to doskonale wiesz jak to wszystko od podszewki wygląda. Odpowiedz Link
tekla12 Re: pacjentko 27.11.06, 17:26 Nie miałam okazji, nie wiem jak wygląda i dlatego pytam. Moje wątpliwości budzi przede wszystkim to, że na celowniku repów jest właśnie ta a nie inna klinika. Odpowiedz Link
Gość: Sun32 Re: Novomedica IP: *.polkomtel.com.pl 04.07.06, 15:07 Było już o Novomedice sporo informacji. Niestety złych. Przejrzyj to forum i bociana. Chodziłam do dr W. do jego prywatnego gabinetu. Ja radzę zmienić szybko na Provitę. Odpowiedz Link
Gość: strzelec1303 Re: Novomedica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.06, 09:27 witaj, dzięki za odpowiedź, nie wiem już co robić a jeśli chodzi o provite to moja koleżanka się tam leczy 2 nie udane zabiegi in vitro mało zainteresowania itd. po za tym wszyscy lekarze z kliniki z Bytomia. Miałam robioną laparo w Bytomiu katastrofa zapomnieli o mnie a byłam przyszykowana do zabiegu( odchodziła położna mała impreza ) moja wizyta w szpitalu przez ich błąd przeciągła się o kilka dni. pozdrawiam Odpowiedz Link
Gość: zuzanka Re: Novomedica IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.06, 12:04 Jak przesledzisz sobie forum Nasz Bocian to historie dziewczyn z okolic Slaska sa w wielu przypadkach podobne. Najpierw leczenie w Bytomiu, potem Novomedica lub Provita i gdy brak efektow to Novum Warszawa. Wejdz na Pogadajmy, na Poszla Karolinka do..Novum czesc pierwsza (z zeszlego roku) i tam znajdziesz przyklady Odpowiedz Link
Gość: ankis Novomedica NIE Provita TAK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.06, 15:57 leczyłam się przez rok w Novomedica i same problemy potem miałam 6 miesiecy przerwy, jak doszła do siebie z rezygnowana zapisalam się do Provity, okazało się że mam problemy z utrzymaniem ciązy... generalnie jestem w 5 miesiacu i polecam Provitę Odpowiedz Link