Dodaj do ulubionych

potrzebna porada

14.05.08, 20:22
Kochani, ostatnio zrobily mi sie spore zylaki, cale nogi mam w
zielonych zylkach sad Czy jakos mozna ten proces odwrocic? Co
powinnam brac, czym sie smarowac? Na razie mam dosyc biegania po
lekarzach.
Myslalam, ze zylaki zrobia mi sie dopiero w ostatnich miesiacach
ciazy sad
Obserwuj wątek
    • martucha90 Re: potrzebna porada 14.05.08, 20:44
      Doraźnie możesz nosić opaski z bandaża elastycznego, ja nosiłam
      kiedyś całe wakacje, gdy pracowałam fizycznie. Też mam skłonności do
      żylaków. Do smarowania też coś jest, ale nie pamiętam nazwy, w
      aptece Ci poradzą. Moja koleżanka miała duże żylaki po ciążach,
      usunęła je potem zabiegowo w prywatnej klinice, ale nie znam
      szczegółów.
      • biedronka1969 Re: potrzebna porada 14.05.08, 23:28
        A zapobiegawczo bierz sobie Rutinoskorbin. Wiem,ze sa lepsze leki ale to juz
        lekarz musi przepisac niestety.
        • bushko Re: potrzebna porada 14.05.08, 23:38
          W aptece można dostać bez recepty VENORUTON....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka