Dodaj do ulubionych

kulki-pytanie techniczne

06.12.04, 09:48
Witam serdecznie,
Lecze się Sepią 200 która właśnie mi się kończy. A ze dostałam te kulki od
pani Dr to niewiem kto je produkuje i gdzie sa osiągalne w Krakowie.
Sa znacznie drobniejsze od Boirona i sa bardzo nierówne.
Oczywiście mogłabym zapytac o to paną Dr (osławioną K z K:-) ale nie chcę jej
zawaracać głowy.
bardzo prosze o sugestie
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • very_martini Re: kulki-pytanie techniczne 06.12.04, 09:51
      Zupełnie obojętne. Mogą być sobie Boirona kulku, mogą być tablety Weledy czy
      mikrogranulki z apteki na zamówienie. Obojętne

      16%VOL
      22%VAT

      • beba2 Re: kulki-pytanie techniczne 06.12.04, 15:06
        Coś mi się zdawa, ze te "kulki" to miałaś z apteki z Sycowa ( to znaczy tam
        robione). Idź na Studencką to Ci sprowadzą ( albo nawet mają na miejscu).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka