wordless
06.12.04, 09:48
Witam serdecznie,
Lecze się Sepią 200 która właśnie mi się kończy. A ze dostałam te kulki od
pani Dr to niewiem kto je produkuje i gdzie sa osiągalne w Krakowie.
Sa znacznie drobniejsze od Boirona i sa bardzo nierówne.
Oczywiście mogłabym zapytac o to paną Dr (osławioną K z K:-) ale nie chcę jej
zawaracać głowy.
bardzo prosze o sugestie
pozdrawiam