Dodaj do ulubionych

Preparat ANRY

04.08.05, 12:44
Co sądzicie o tym preparacie ponoc homeopatycznym i leczącym raka.
Coś na jego temat można znaleźć na stronie www.onkolink-anry.pl

Obserwuj wątek
    • granna Re: Preparat ANRY 04.08.05, 13:14
      Po pobieżnym przejrzeniu wygląda mi to mało, ostrożnie mówiąc, mało
      prawdomównie. Bo co to znaczy 1 cm sześcienyy homeopatycznego roztworu jonów
      krzemu... Krzem to znana nam silicea bodajże.... No chyba, ze ktos miał na myśli
      wyodrębnianie tych jonów i z tego robienie roztworu homeopatycznego, ale czy to
      w ogóle w jakiś sposób mozliwe to już nie podejmuję sie rozwazac:)
      • granna Re: Preparat ANRY 04.08.05, 13:15
        Acha no i oferują maść propolisową za 30 zł, a w aptece mozna ją kupic za 14 zł
        (no chyba, ze dają poł wiadra tej maści, nie wiem, bo obrazki nie chciały mi się
        otworzyć)
        • astria1 Re: Preparat ANRY 04.08.05, 13:23
          granna generalnie tez miałam duzo dylematów w tej kwestii i do tego denerwowałao
          mnie to ze kazdy "uzdrowiciel" posiadał ten lek w swoim zestawie i kazdemu
          choremu go sprzedawał dla mnie to brzmiało jak szarlataneria i koniec, aż do
          czasu poznania przemiłej osoby która dokladnie od początku az do konca
          poswieciła mi czas tłumacząć zasadę działania w trakcie przypadkowej naprawdę
          luznej nie zobowiązującej rozmowy gdzie zresztą ja sama się zainteresowałam owym
          krzemem i próbowałam coś z tej skromnej osoby "wyciagnąć", pozniej się okazało
          ze rozmawiałyśmy własnie o anry.

:)

pzdr
    • astria1 Re: Preparat ANRY 04.08.05, 13:17
      Jest to praparat homeopatyczny ale duzo więcej o nim moze Wam napisać Goga która
      ostatnio nad nim poświęciła trochę swego czasu i nawet zawzięłą się testując go
      na swojej rodzinie.
      Spróbuję namówić Gogę aby się odezwała w tym temacie. Swoją drogą choć
      sceptycznie do tego tematu podchodziłam to teraz z wielkim ukłonem się skłaniam
      dla twórcy tego preparatu a jak ktos mnie zna to wie że dość trudno mnie takie
      wynalazki rzucają na kolana a w tym wypadku nie ukrywam ale wykazuję
      zainteresowanie. W terapii p/nowotworowej ten preparat jest stosowany ale
      faktycznie więcej na www.onkolink-anry.pl mozna poczytac

pzdr
      Anna
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka