Dodaj do ulubionych

belladonna a poród

28.08.07, 13:30
googlam, szukam i nie mogę znaleźć jaka potencja i jakie dawkowanie
belladonny przy porodzie? I kiedy? na poczatku, raz czy regularnie?
Rodzę lada chwila ;)
Obserwuj wątek
    • granna Re: belladonna a poród 04.09.07, 08:18
      A czemu belladona przy porodzie? Arnica ok , na skurcze i rozwarcie jest inny
      lek, ale beladonna mi ise nie kojarzy...z porodem
      • sandraa3 Re: belladonna a poród 04.09.07, 13:30
        umamy.homestead.com/homeoporod.html
        • very.martini Re: belladonna a poród 05.09.07, 17:23
          rożnych ludzi rozluźniają różne homeleki, Belladonna nie jest
          uniwersalna.
          Sory, ale osoba, która to pisała, chyba po prostu musiała czymś
          zapełnić bajty albo wywiązać się z umowy o dzieło, bo widać, że nie
          ma pojęcia, o czym pisze:)

          16%VOL
          22%VAT
          • sandraa3 very.martini 05.09.07, 19:28
            Nie znam sie, wiec wierze, ale na anglojezycznych stronach tez
            czytałam o belladonnie, stąd moje pytanie.

            Czy możesz mi coś doradzić? Biorę caulophyllum od ok tygodnia, może
            dłużej, 2x po jednej. Jestem po terminie i nic się nie dzieje. Czy
            mogę jakos pomóc naturze?... Zalezy mi na tym, bo nie chce miec
            wywoływanego porodu :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka