u195722 22.04.14, 10:54 co się dzieje z dr. Królakiem ,podobno przyjmuje w Wawrze,może ktoś wie dlaczego nie ma go w Michalinie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jarecki_2 Re: dr. Królak 22.04.14, 19:00 nie wiem gdzie przyjmuje, ale wiadomo było już od kilku miesięcy, że w Michalinie kończy pracę.... pisałem o tym jakiś czas temu. Pozostaje oczywiście kontakt prywatny i wizyty domowe płatne.... Odpowiedz Link
feelek Re: dr Królak 23.04.14, 00:50 jeśli to: dr Królak sorry za nadmierną dokładność w pisowni i czepialstwo polonistyczne PS. oczywista: "z dr. Królakiem" to ju jest OK Odpowiedz Link
u195722 Re: dr Królak 23.04.14, 12:30 jeżeli jesteś taki dokładny to piszemy już a nie ju Odpowiedz Link
feelek Re: dr Królak 25.04.14, 11:14 to nie ja to komp ja napsal : "już" a to cyfrowe bydlę ciągle coś zjada PS. już? nie ju? "Nothing compare to już"??? Odpowiedz Link
opoint Re: dr Królak 25.04.14, 20:46 Obecnie formy z literą a np. dra się nie stosuje. Powinno być dr z kropką. Oczywiście nie jest to jakiś rażący błąd, ale warto pamiętać. Jeśli chodzi o pisownię to staram się być na bieżąco. Taka praca) Odpowiedz Link
feelek Re: dr Królak 29.04.14, 09:16 czyli: "...dr Królak..." ale "...z dr. Królakiem..." PS. Chyba piszemy oot ale ja nie wiem co się dzieje z dr. Królakiem ani za bardzo kto to jest dr Królak. Odpowiedz Link
opoint Re: dr Królak 29.04.14, 22:38 Dokładnie A wracając do tematu, niestety nie wiem co się dzieje z dr. Królakiem. Odpowiedz Link
eliasz11 Re: dr. Królak 10.05.14, 14:19 Doktor Królak przyjmuje w przychodni na ul. Strusia w Warszawie. Odpowiedz Link