Dodaj do ulubionych

dr. Królak

22.04.14, 10:54
co się dzieje z dr. Królakiem ,podobno przyjmuje w Wawrze,może ktoś wie dlaczego nie ma go w Michalinie
Obserwuj wątek
    • jarecki_2 Re: dr. Królak 22.04.14, 19:00
      nie wiem gdzie przyjmuje, ale wiadomo było już od kilku miesięcy, że w Michalinie kończy pracę.... pisałem o tym jakiś czas temu. Pozostaje oczywiście kontakt prywatny i wizyty domowe płatne....
    • feelek Re: dr Królak 23.04.14, 00:50
      jeśli to:
      dr Królak
      sorry za nadmierną dokładność w pisowni i czepialstwo polonistyczne
      PS. oczywista:
      "z dr. Królakiem" to ju jest OK
      • u195722 Re: dr Królak 23.04.14, 12:30
        jeżeli jesteś taki dokładny to piszemy już a nie ju
        • feelek Re: dr Królak 25.04.14, 11:14
          to nie ja
          to komp
          ja napsal : "już" a to cyfrowe bydlę ciągle coś zjada
          PS. już? nie ju?
          "Nothing compare to już"???
          wink
          • opoint Re: dr Królak 25.04.14, 20:46
            Obecnie formy z literą a np. dra się nie stosuje. Powinno być dr z kropką. Oczywiście nie jest to jakiś rażący błąd, ale warto pamiętać. Jeśli chodzi o pisownię to staram się być na bieżąco. Taka pracasmile)
            • feelek Re: dr Królak 29.04.14, 09:16
              czyli:
              "...dr Królak..."
              ale "...z dr. Królakiem..."
              PS. Chyba piszemy oot ale ja nie wiem co się dzieje z dr. Królakiem ani za bardzo kto to jest dr Królak.
              • opoint Re: dr Królak 29.04.14, 22:38
                Dokładniesmile

                A wracając do tematu, niestety nie wiem co się dzieje z dr. Królakiem.
    • eliasz11 Re: dr. Królak 10.05.14, 14:19
      Doktor Królak przyjmuje w przychodni na ul. Strusia w Warszawie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka