• do73 Re: PÓŁNOC 02.06.06, 23:56
      Próbujemy dziś?
      • do73 Re: PÓŁNOC 02.06.06, 23:59
        Uwaga!!! Strzelam
        • do73 Re: PÓŁNOC 03.06.06, 00:00
          Jeszcze raz
          • morkub Re: PÓŁNOC 03.06.06, 00:02
            Jak dwa razy, to się nie liczy tongue_out
            • do73 Re: PÓŁNOC 03.06.06, 00:12
              Będziemy próbować, to się wstrzelimysmile
              (Kurcze, dlaczego w liczbie mnogiej?)
    • do73 Re: PÓŁNOC 05.06.06, 00:02
      No nie! Trafiłam północ, ale nie w tym wątku

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19980&w=42065113&a=43043456
      Wiem, że się nie liczysad
      • 111majka Re: PÓŁNOC 05.06.06, 00:18
        Jutro też będzie północ - wszystko przed Tob?smile
    • do73 Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:00
      jest?
      • morkub Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:00
        jest
        • morkub Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:01
          ciekawa bylam, czy zdaze w tej samej minucie smile
          leciałam tu na złamanie karku z innego forum wink
          • do73 Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:03
            i udało Ci się smile

            Ale teraz, to juz naprawdę idę spać smile
          • 111majka Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:03
            Dobre jesteście smile

            Ale przez te lata na forum to czlowiek już się czegoś nauczył. Świetne były te pudła big_grinDDD
            A umowilyście się, że dzisiaj trafiacie w północ?
            • 111majka Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:05
              Ta zabawa ma rok i 3 dni smile
            • searena1 Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:05
              111majka napisała:

              > Dobre jesteście smile
              >
              > Ale przez te lata na forum to czlowiek już się czegoś nauczył. Świetne były
              te
              > pudła big_grinDDD
              > A umowilyście się, że dzisiaj trafiacie w północ?

              Mnie się też udało na drugim forum smile)

              Jeszcze raz Dobranoc i Dzień dobry smile
            • morkub Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:06
              Nie smile
              To był spontan smile
              byłam sobie na innym forum i nagle poczułam że to już wink wracałam na Forum
              Jozefow w pośpiechu i tylko martwiłam się, czy zdązę odszukać wiadomy wątek i
              ustrzelić.
              A tu niespodzianka, bo Do mnie wyręczyła. I nawet jeszcze zdjążyłam w tej samej
              minucie smile hihi
              • morkub Re: PÓŁNOC 28.11.06, 00:07
                "zdjążyłam" to bardzo ciekawy neologizm wink
    • 111majka Re: PÓŁNOC 29.11.06, 00:00
      I co?
      • 111majka Re: PÓŁNOC 29.11.06, 00:02
        Trafiłam smile
        Prawdę mowiąc to dziwnym fartem, bo po "niemaniu" prądu ustawiałam zegar na czuja.
        To chyba go mam. Tego czuja oczywiście smile
        • asidea Re: PÓŁNOC 29.12.06, 23:54
          Dokładnie miesiąc temu był ostatni wpis smile
          • asidea Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:00
            północ
            • wave32 Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:16
              asidea napisała:

              > północ

              Gratulacje! smile
              Grasz w "numerki", trafiasz w "godzinki"... wink)))
              Spamujesz też? ;D

              • asidea Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:22
                wave32 napisał:

                > asidea napisała:
                >
                > > północ
                >
                > Gratulacje! smile
                > Grasz w "numerki", trafiasz w "godzinki"... wink)))
                > Spamujesz też? ;D

                O! To Ty też nie śpisz ? Jak miło smile

                Wiesz co, tak prawdę mówiąc to ja do końca nie wiem co to znaczy- naprawdę smile
                Dlatego może i tak robię smile
                Napisali ,że to jest wysyłanie do wielu osób niechcianej treści listów(o ile
                dobrze pamiętam) czyli dokładnie o co chodzi ?
                Będę wdzięczna za podpowiedź smile

                • wave32 Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:30
                  asidea napisała:

                  > Będę wdzięczna za podpowiedź smile

                  Na przykładach? wink
                  Za spamowanie na forum Majka może wywalić moje posty, ba - mogę dostać bana! wink

                  Ale spróbuję, może wiesz pranie i niezauważy ;DDDD
                • wave32 Oto przykład (jeden z wielu) 30.12.06, 00:30
                • wave32 jak wygląda 30.12.06, 00:31
                • wave32 S 30.12.06, 00:31
                • wave32 p 30.12.06, 00:31
                • wave32 a 30.12.06, 00:31
                • wave32 m 30.12.06, 00:31
                • wave32 na forum ;)))) 30.12.06, 00:31
                  • asidea Re: na forum ;)))) 30.12.06, 00:34
                    smile))))

                    Aha to o to chodzi smile))

                    To nie, jeszcze tak nie robię smile

                    Dzięki za przykład smile

                    A Majka to pewnie nie wiesza, tylko czyta z ukrycia smile
                    • wave32 Re: na forum ;)))) 30.12.06, 00:35
                      asidea napisała:

                      > A Majka to pewnie nie wiesza, tylko czyta z ukrycia smile

                      Hihihi wink
                      • 111majka Re: na forum ;)))) 30.12.06, 00:38
                        Ale świńtuchy jesteście. To już nie można sobie spokojnie pójść powieszać, bo zaraz jakieś ploty za
                        plecami odchodzą.
                        Chyba za karę dostaniecie bana...na.
                        smile
                        • asidea Re: na forum ;)))) 30.12.06, 00:40
                          111majka napisała:

                          > Ale świńtuchy jesteście. To już nie można sobie spokojnie pójść powieszać, bo
                          zaraz jakieś ploty za plecami odchodzą.
                          > Chyba za karę dostaniecie bana...na.
                          > smile

                          smile))))))
                        • wave32 Re: na forum ;)))) 30.12.06, 00:43
                          111majka napisała:

                          > Ale świńtuchy jesteście. To już nie można sobie spokojnie pójść powieszać, bo z
                          > araz jakieś ploty za
                          > plecami odchodzą.

                          Jestem niewinny! Działałem pod presją! ;DDDDD
                          • 111majka Re: na forum ;)))) 30.12.06, 00:54
                            wave32 napisał:
                            > Jestem niewinny! Działałem pod presją! ;DDDDD

                            No tak. I na dodatek na kobietę zwala całą winę.... Ech, ci faceci....
                            • asidea Re: na forum ;)))) 30.12.06, 00:57
                              111majka napisała:

                              > wave32 napisał:
                              > > Jestem niewinny! Działałem pod presją! ;DDDDD
                              >
                              > No tak. I na dodatek na kobietę zwala całą winę.... Ech, ci faceci....

                              smile)))))
                              • wave32 Re: na forum ;)))) 30.12.06, 01:03
                                asidea napisała:

                                > smile)))))

                                Uśmiech oznacza przyznanie się do winy! ;D
                                • asidea Re: na forum ;)))) 30.12.06, 01:07
                                  wave32 napisał:

                                  > asidea napisała:

                                  > Uśmiech oznacza przyznanie się do winy! ;D

                                  No i teraz nie mogę odpisać...
                  • wave32 Spam, 30.12.06, 00:34
                    to po prostu różne formy "zaśmiecania" forum. Między innymi pisanie tylko w "temacie". wink)))
                    • asidea Re: Spam, 30.12.06, 00:36
                      wave32 napisał:

                      > to po prostu różne formy "zaśmiecania" forum. Między innymi pisanie tylko
                      w "temacie". wink)))

                      smile))
                      • wave32 Re: Spam, 30.12.06, 00:45
                        asidea napisała:

                        > smile))

                        Widzę, że Ci się podoba wink
                        • asidea Re: Spam, 30.12.06, 00:56
                          wave32 napisał:

                          > asidea napisała:
                          >
                          > > smile))
                          >
                          > Widzę, że Ci się podoba wink

                          smile)))

                          Ale ja tak nieświadomie smile
          • asidea Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:01
            smile)))

            Możemy sobie pogratulować
            • 111majka Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:03
              Gratulujemy sobie smile
              BRAWO MY smile))
    • 111majka Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:00
      strzelamsmile
      • wave32 Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:12
        Pudło!
        Trafiłaś cztery zera ;DDD
        • 111majka Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:15
          wave32 napisał:
          > Pudło!
          > Trafiłaś cztery zera ;DDD

          Ty też. Oprócz tego dwie dwunastki, trójkę i szóstkę smile
          • wave32 Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:20
            111majka napisała:

            > Ty też. Oprócz tego dwie dwunastki, trójkę i szóstkę smile

            Trafiłem dwunastkę? Dwie?????? W Totka???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
            ;DDDDD
            • 111majka Re: PÓŁNOC 30.12.06, 00:22
              Ha ha !!!! Chcialbyśsmile))))
              Dałeś się nabrać big_grinDDDD
              • asidea Re: PÓŁNOC 31.12.06, 00:00
                północ
                • wave32 Re: PÓŁNOC 31.12.06, 00:22
                  Hehehehe, qrcze nastawiaz sobie alarm? ;D
                  • asidea Re: PÓŁNOC 31.12.06, 00:28
                    wave32 napisał:

                    > Hehehehe, qrcze nastawiaz sobie alarm? ;D

                    smile)

                    P.s Tak
                    • asidea Re: PÓŁNOC 31.12.06, 00:40
                      Żartowałam oczywiście smile
                      (żebyście nie myśleli ,że to nie fairsmile )
                      • wave32 Re: PÓŁNOC 31.12.06, 00:49
                        Dobra, dobra wink
                        • arkadia67 Re: PÓŁNOC 01.01.07, 00:00
                          no i co
    • jerry-15 Sylwester 2006 - Nowy 2007 Rok 01.01.07, 00:00
      Wszystkiego najlepszego ...
      • arkadia67 Re: Sylwester 2006 - Nowy 2007 Rok 01.01.07, 00:18
        jerry-15, GRATULACJE byłeś prze demnąsmile))) a tak polowałm na "PółNOC" - dawno
        się nie bawiłam w strzelaniesmile))) SUPER ZABAWA W SYLWKAsmile))
        • jerry-15 Re: Sylwester 2006 - Nowy 2007 Rok 01.01.07, 00:24
          Dzięki, to mój pierwszy strzał i jak widać trafiony - zatopiony smile
          Jeszcze raz serdeczne życzenia w Nowym 2007 Roku dla wszystkich forumowiczów.
          • asidea Re: Sylwester 2006 - Nowy 2007 Rok 02.01.07, 00:00
            nie zdążyłam
            • arkadia67 Re: Sylwester 2006 - Nowy 2007 Rok 02.01.07, 00:02
              Właśnie zdążyłaś!!!!! a mnie za wolno dziś komputer chodzi, też strzelałam.
              Dobrej nockismile))
              • asidea Re: Sylwester 2006 - Nowy 2007 Rok 02.01.07, 00:05
                arkadia67 napisała:

                > Właśnie zdążyłaś!!!!! a mnie za wolno dziś komputer chodzi, też strzelałam.
                > Dobrej nockismile))

                Też jestem zaskoczona smile

                Dobranoc Arkadia .
                Miłych snówsmile
          • arkadia67 Re: Sylwester 2006 - Nowy 2007 Rok 02.01.07, 00:01
            moze się dzis uda
    • do73 Re: PÓŁNOC 09.01.07, 23:56
      Bim bam bom
      • do73 Re: PÓŁNOC 09.01.07, 23:57
        ups...
        • 111majka Re: PÓŁNOC 10.01.07, 01:07
          No, PRAWIE trafiłaś smile))
          • asidea Re: PÓŁNOC 26.01.07, 00:00
            smile
    • do73 Re: PÓŁNOC 26.01.07, 23:57
      Bęc!!
      • asidea Re: PÓŁNOC 27.01.07, 00:00
        smile
        • do73 Re: PÓŁNOC 27.01.07, 00:02
          gratulacje!!!

          Ja zapomniałam, że miałam przez dłuższy czas kompa odłączonego od prądu i
          trochę zegaz mi się poprzestawiał smile
          • asidea Re: PÓŁNOC 27.01.07, 00:05
            do73 napisała:

            > gratulacje!!!
            >
            > Ja zapomniałam, że miałam przez dłuższy czas kompa odłączonego od prądu i
            > trochę zegaz mi się poprzestawiał smile

            Dzięki Dosmile

            Nie przestawiaj smile
            Ja np.cały czas mam źle ustawiony i dlatego trafiam smile
            Naprawdę!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka