Dodaj do ulubionych

Samsung SM7

    • Gość: Gość Re: Samsung SM7 IP: *.dynamic.mm.pl 11.08.11, 19:52
      Odnośnie Samochodów samsung. Jeździłem trzema. Starszym SM5 - to kopia jakiegoś japonskiego - spoko.. Nowszym SM5 - jak nasza laguna - masakra... oraz SM3 - to jak nasz fluence - jest ok ale bez rewelacji. Pragnę poinformować iż samsung w Korei jest traktowany jako marka Premium!.
    • Gość: Roadkiller Re: Samsung SM7 IP: *.petrus.pl 10.04.12, 21:39
      No i będzie pod marką Renault ;) Do 2016 roku ma już powstać wersja produkcyjna ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka