Dodaj do ulubionych

Pokrowiec na samochód

IP: *.warta-vita.com.pl 06.03.02, 14:48
Trafiło się, że na parkingu strzeżonym dostałem miejsce pod drzewem (lipa), a
więc wiadomo, że będą kupki ptaszków (w dodatku mam czarny samochód) i w czasie
kwitnienia lip klejące kwiatki z żywicą. Chciałbym kupić pokrowiec na samochód
i w związku z tym mam pytanie:
Gdzie w W-wie można taki pokrowiec nabyć.
Czy są różne rozmiary i jaka jest przybliżona cena pokrowca.
Czy taki pokrowiec jest bezpieczny dla lakieru.

z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • Gość: darius Re: Pokrowiec na samochód IP: 212.160.211.* 06.03.02, 15:01
      zmień parking, najlepiej
    • Gość: sand Re: Pokrowiec na samochód IP: *.acn.waw.pl 06.03.02, 15:21
      zobacz w supermarketach (ostanio widzialem w auchan na modlinskiej)w dziale z
      czesciami i gadgetami do samochodu
      PZDR
      sand
    • Gość: Marek Re: Pokrowiec na samochód IP: 172.18.118.* 06.03.02, 15:24
      Dobry pokrowiec nie niszczy lakieru. Tani pokrowiec potrafi narobic wiele szkod.
    • bird_man Re: Pokrowiec 06.03.02, 15:31
      dawno temu w moim bloku mieszkal milicjant co mial syrenke..
      W pazdzierniku postawil autko na parkingu pod domem, przykryte zgrabnym
      pokrowcem, codziennie go dogladal i glaskal.
      pokrowiec chronil syrenke przed deszczami i sniegiem, az przyszla wiosna.
      Dzielny nasz posterunkowy postanowil przywrocic autko do zycia w sloneczku,
      zdjal pokrowiec i co widzi......?
      Zgrabna konstrukcje z dykty z 4-ma kolami....
      Zycie jest pelne niespodzianek....
    • Gość: Greg Re: Pokrowiec na samochód IP: *.pl 07.03.02, 11:57
      Woku, daj sobie spokoj z tym parkingiem bo sie zameczysz z tymi kupami, zywica
      i pokrowcem. Zmien parking albo kloc sie o inne miejsce.
      Pozdro
      Grzegorz
    • Gość: Darekk Re: Pokrowiec na samochód IP: 217.153.117.* 07.03.02, 12:00
      Fajno, ze wyszedl ten temat. Szukam plandeki na Fiata 125p. Wlasnie jestem w
      trakcie kupowania 30-letniego egzeplarza i dopoki nie zrobie mu miejsca w
      garazu, bedzie musial stac pod chmurka. Ktos wie, ile moze kosztowac takie
      cudo? (plandeka, nie fiat)

      darekk
    • Gość: zawodnik oberwij liście z lipy, i wystrzelaj ptaszki... IP: *.ropczyce.sdi.tpnet.pl 07.03.02, 20:54
      można zawsze, oberwać wszystkie liście a zamiast pokrowca kupić wiatrówkę i
      pozbyć się tych kupkaczy tzn ptaszków...i kłopot raz na zawsze z głowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka