Dodaj do ulubionych

OT - Można panikować

05.06.20, 09:58
IT'S OKAY TO PANIC
Bardzo ciekawie zrobiony dokument o zmianach klimatycznych - no i w „naszych” klimatach. Film na tegoroczny festiwal Docs Aginst Gravity.
Za free na YT tylko do 07.06 - naprawdę warto obejrzeć.
www.youtube.com/watch?v=osm5vyJjNY4
Obserwuj wątek
      • nousecomplaining Re: OT - Można panikować 06.06.20, 16:02
        Straszy? No właśnie, nie straszy. Przedstawia fakty. Film jak dla mnie zrobiony bardzo ciekawie, do mnie jego przesłanie trafiło. I nie, nie jestem jakimś eko-pojebem. Żyję raczej mało ekologicznie.
        No ale każdy (znaczy z piszących na tym forum, mających odpowiednie dochody, no i w pewnym oczywiście zakresie) może mieć to, co lubi. Na tym polega ten nowy wspaniały świat. Oczywiście jak Ci nuuuudno, to obejrzyj „Pojutrze” (The Day After Tomorrow, nie mylić z The Day After) albo innego katastroficznego gniota made in USA, w którym zajebiści Amerykanie ratują świat. I już można nie myśleć.
        Serio masz w dupie to, na jakim świecie będą żyć Twoje wnuki i płodzić Twoje prawnuki? Też od pierwszej religii mają taką świadomość jak Twoja?
        • sazasca Re: OT - Można panikować 06.06.20, 17:23
          Fakty są takie że w tym roku zima w Polsce była długa...w marcu było zimno jak w zimie...kwiecień troszkę cieplejszy ale maj był zimny jak na maj 10-16 stopni a oni mi mówią że jest globalne ocieplenie itp.
          To ja pytam gdzie? w Afryce? W poprzednich latach w maju było 25 stopni a w tym roku dopiero dziś chyba pierwszy dzień z 25 stopni 6 czerwca i to na południu Polski bo na północy zawsze temp. niższa o te 3 stopnie.
          Może gdzieś tam na świecie jest ciepło i jakieś ocieplenie ale u nas zimno...
        • engine8 Re: OT - Można panikować 06.06.20, 18:08
          Klimat sie zamienial, zmienia i bedzie zmienial bez wzgledu na to co my robimy. Nsz udzial jest w tym chyba mniejszy niz naukowcy dumaja.. Robia tak jak politycy z Korona - pozamykaj wszytkich w domach z natura sobie niewiele z tego robi..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka