greenblack 27.12.02, 15:45 Jedyne co mnie obchodzi, to E350(3.7) 4Matic. Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: pol Re: Nowości 2003 IP: *.chello.pl 28.12.02, 18:18 A jedyne co mnie obchodzi to 911 GT3 Link Zgłoś
chaladia Re: Nowości 2003 28.12.02, 20:03 Pozwolę sobie pogratulować Kolegom dochodów. Mamy nieby z żoną oboje pracę płatną (każde z osobna) wielokrotnie powyżej średniej krajowej, dom wybudowany bez kredytu, nie mamy długów, jedno dziecko do wychowania, wszystcy zdrowi, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić wydania takiej fortuny na samochód w kraju, gdzie drogi są gorsze od odcinków testowych zawieszenia w ośrodkach badania zmęczeniowego, złodzieje kradną co piąte dobre auto w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji, żulomaty rysują karoserię, jeżeli nie zapłaci się im haraczu, a brak autostrad i dróg szybkiego ruchu praktycznie uniemozliwia bezpieczną jazdę z trzycyfrową prędkością. Link Zgłoś
greenblack Re: Nowości 2003 28.12.02, 20:30 Gość portalu: pol napisał(a): > A jedyne co mnie obchodzi to 911 GT3 To będziesz potrzebował coś koło 900tyś. Link Zgłoś
Gość: robert Re: Nowości 2003 IP: *.acn.pl / 10.71.9.* 28.12.02, 22:24 greenblack napisał: > Gość portalu: pol napisał(a): > > > A jedyne co mnie obchodzi to 911 GT3 > > To będziesz potrzebował coś koło 900tyś. Błąd kolego. Tyle to wystarczy nawet na 2 sztuki:))) Link Zgłoś
greenblack Re: Nowości 2003 28.12.02, 22:27 Gość portalu: robert napisał(a): > Błąd kolego. Tyle to wystarczy nawet na 2 sztuki:))) Ale GT2 po 843 tysiączki chodzi. Link Zgłoś
greenblack Re: on pisał o GT3 28.12.02, 22:34 Ale chyba GT3 będzie jeszcze mocniejsze=droższe. Link Zgłoś
Gość: robert oj greenblack, greenblack!!!!! IP: *.acn.pl / 10.71.9.* 28.12.02, 22:41 greenblack napisał: > Ale chyba GT3 będzie jeszcze mocniejsze=droższe. Symbolem GT Porsche oznacza swoje "utorowione" wersje samochodów, i tak: GT1 - najmocniejsze i najdroższe (wersja GT1 wyścigów - auta najszybsze), klasa McLarena, CLK GTR, Audi RS8, cena 1 milion USD GT2 - wersja średnia (na bazie 996 turbo, naped tył), klasa Viper cena 170 tyś ojro GT3 - najtańsze z "usportowionych" Porsche (na bazie 996), cena 100 tyś ojro Link Zgłoś
Gość: WA Re: Nowości 2003 IP: *.boeing.com 31.12.02, 20:32 Niestety, ale z tych nowosci tylko Honda Accord bedzie sie dobrze sprawowac. Reszta (z wyjatkiem moze Nissana i Volvo), to chlam - nie warty ciezko zapracowanych pieniedzy. Chyba, ze ktos ma ich nadmiar. Link Zgłoś
Gość: Joasia Re: Nowości 2003 IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 31.12.02, 22:31 Kazdy moze robic jak chce ale ja nie dam nigdy w zyciu moich ciezko zarobionych pieniedzy skosnookim. Po prostu zyjac w Europie kupuje europejskie produkty. Link Zgłoś
Gość: przeSzczep Re: Nowości 2003 IP: proxy / *.vf.shawcable.net 31.12.02, 23:45 Hehe, zyjac w Polsce kupuj tylko polskie produkty. Link Zgłoś