Dodaj do ulubionych

Nowości 2003

27.12.02, 15:45
Jedyne co mnie obchodzi, to E350(3.7) 4Matic.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: pol Re: Nowości 2003 IP: *.chello.pl 28.12.02, 18:18
      A jedyne co mnie obchodzi to 911 GT3
      • chaladia Re: Nowości 2003 28.12.02, 20:03
        Pozwolę sobie pogratulować Kolegom dochodów.
        Mamy nieby z żoną oboje pracę płatną (każde z osobna) wielokrotnie powyżej
        średniej krajowej, dom wybudowany bez kredytu, nie mamy długów, jedno dziecko
        do wychowania, wszystcy zdrowi, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić wydania
        takiej fortuny na samochód w kraju, gdzie drogi są gorsze od odcinków testowych
        zawieszenia w ośrodkach badania zmęczeniowego, złodzieje kradną co piąte dobre
        auto w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji, żulomaty rysują karoserię,
        jeżeli nie zapłaci się im haraczu, a brak autostrad i dróg szybkiego ruchu
        praktycznie uniemozliwia bezpieczną jazdę z trzycyfrową prędkością.
      • greenblack Re: Nowości 2003 28.12.02, 20:30
        Gość portalu: pol napisał(a):

        > A jedyne co mnie obchodzi to 911 GT3

        To będziesz potrzebował coś koło 900tyś.
        • Gość: robert Re: Nowości 2003 IP: *.acn.pl / 10.71.9.* 28.12.02, 22:24
          greenblack napisał:

          > Gość portalu: pol napisał(a):
          >
          > > A jedyne co mnie obchodzi to 911 GT3
          >
          > To będziesz potrzebował coś koło 900tyś.


          Błąd kolego. Tyle to wystarczy nawet na 2 sztuki:)))
          • greenblack Re: Nowości 2003 28.12.02, 22:27
            Gość portalu: robert napisał(a):


            > Błąd kolego. Tyle to wystarczy nawet na 2 sztuki:)))

            Ale GT2 po 843 tysiączki chodzi.
            • Gość: robert on pisał o GT3 IP: *.acn.pl / 10.71.9.* 28.12.02, 22:29
              • greenblack Re: on pisał o GT3 28.12.02, 22:34
                Ale chyba GT3 będzie jeszcze mocniejsze=droższe.
                • Gość: robert oj greenblack, greenblack!!!!! IP: *.acn.pl / 10.71.9.* 28.12.02, 22:41
                  greenblack napisał:

                  > Ale chyba GT3 będzie jeszcze mocniejsze=droższe.


                  Symbolem GT Porsche oznacza swoje "utorowione" wersje samochodów, i tak:

                  GT1 - najmocniejsze i najdroższe (wersja GT1 wyścigów - auta najszybsze), klasa
                  McLarena, CLK GTR, Audi RS8, cena 1 milion USD
                  GT2 - wersja średnia (na bazie 996 turbo, naped tył), klasa Viper cena 170 tyś
                  ojro
                  GT3 - najtańsze z "usportowionych" Porsche (na bazie 996), cena 100 tyś ojro
                  • greenblack Brawo! 28.12.02, 22:44
    • Gość: WA Re: Nowości 2003 IP: *.boeing.com 31.12.02, 20:32
      Niestety, ale z tych nowosci tylko Honda Accord bedzie sie
      dobrze sprawowac. Reszta (z wyjatkiem moze Nissana i Volvo), to
      chlam - nie warty ciezko zapracowanych pieniedzy. Chyba, ze ktos
      ma ich nadmiar.
      • Gość: Joasia Re: Nowości 2003 IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 31.12.02, 22:31
        Kazdy moze robic jak chce ale ja nie dam nigdy w zyciu moich ciezko zarobionych
        pieniedzy skosnookim.
        Po prostu zyjac w Europie kupuje europejskie produkty.
        • Gość: przeSzczep Re: Nowości 2003 IP: proxy / *.vf.shawcable.net 31.12.02, 23:45
          Hehe, zyjac w Polsce kupuj tylko polskie produkty.
          • Gość: ja Re: Nowości 2003 IP: *.ipt.aol.com 01.01.03, 00:48
            lub wyprodukowane w polsce
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka