Dodaj do ulubionych

Magiczny kluczyk

IP: *.dialup.tiscali.it 21.06.03, 11:22
Cześć. Czy wiedzieliście o tym,że kluczyki od Forda zamykają wszystkie zamki
tej marki? Mam FORDA i kilka dni temu oświecił mnie diler. Kluczykiem od
mojej fiesty zamknąłem wszystkie stojące w salonie samochody od KA przez
FOCUSA po GALAXY I TRANSITA!! Jeżeli "jesteście w posiadaniu" innych tego
typu ciekawostek, niekoniecznie w odniesieniu do FORDA, podzielcie się z
innymi.
pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: marcin Re: Magiczny kluczyk IP: *.elblag.dialog.net.pl 21.06.03, 19:31
      a otworzysz tez ?
    • Gość: Andre Re: Magiczny kluczyk IP: *.pcplus.com.pl 21.06.03, 20:57
      Istotnie. Kluczyki od Forda to najbardziej zużywające się
      ustrojstwa z jakimi miałem do czynienia. Po kilku latach
      kluczyki od Forda wszystkie wyglądają jednakowo.
      PZDR
      • Gość: Michal Re: Magiczny kluczyk IP: *.telia.com 21.06.03, 21:05
        I nie tylko.To i lepiej,poniewaz unikniesz wlamania zlodziej otworzy
        oczywiscie nie uruchomi i zostawi.Tak bylo z moja Camry wiele razy,mimo ze
        posiada nowy cylinder w drzwiach i nowy kluczyk.
        Drugim takim samochodem jest Saab starsze modele,do nich jest tak zwany matka
        klucz,ktorym otwierasz wszystko,ale nie uruchomisz. Uzywany jest przez
        autoryzowane stacje w S. Nawet po kradziezy i znalezieniu samochodu wlasciciel
        niema problemow samochod jest nie naruszony,oczywiscie zlodziej chcial sie
        przejechac lub dojechac w nocy pod dom,przy nieczynnej komunikacji.Pzdr.Michal
        P.S Wracajac do Forda to sie zgadza pamietam ze co 4 klucz otwieral jakiegos
        tam forda.Oczywiscie z rodziny Fiest i do pewnego roku,Sierr,Scorpio itd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka