Dodaj do ulubionych

Mobil Super M 15/40

IP: *.miechow.com / 195.136.93.* 22.11.03, 22:03
Szukałem informacji o tym oleju na stronach mobila ale ku mojemu zdziwieniu
nawet nie ma go w ofercie .Może ktos mi podpowie gdzie szukać lub jakieś
ściślejsze dane bo jeżdze na nim a jego nie ma ?
Obserwuj wątek
    • Gość: 130rapid Re: Mobil Super M 15/40 IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.03, 12:44
      Jeśli dobrze pamiętam to jest mineralny Mobil Super 15W/40, albo półsynetyczny
      Mobil Super S 10W/40, ale o Mobilu Super M, to jeszcze nie słyszałem.
    • Gość: kali Re: Mobil Super M 15/40 IP: *.espol.com.pl 24.11.03, 13:10
      to do ON do PB lepszy jest mobS10w40 a jeśli auto jest nowe 0W40 lub 5W50
      • Gość: Michal Re: Mobil Super M 15/40 IP: *.telia.com 24.11.03, 13:24
        Aukcje Film Książki Muzyka + więcej serwisów + Ogłoszenia Gazeta
        Wyborcza



        poczta czat usenet randki katalog


        Forum Prywatne Fora regionalne Moje forum Wyszukiwarka Zaloguj się


        Gazeta.pl > Forum > Auto-Moto Poniedziałek, 24 listopada 2003





        Auto-Moto





        Tutaj masz wszystko o olejach.Pzdr.Michal
        oleje
        Autor: Gość: Michal IP: *.telia.com
        Data: 23.07.2003 20:49 + odpowiedz na list



        --------------------------------------------------------------------------------
        Podciagam i zmieniam tytul tak aby bylo latwiej zapamietac




        --------------------------------------------------------------------------------


        « poprzedni list pokaż treść wszystkich




        • Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal 16.06.2003 10:54
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal 16.06.2003
        12:09
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        16.06.2003 12:49
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        16.06.2003 13:51
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - aka10
        16.06.2003 16:28
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        16.06.2003 18:16
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - aka10
        16.06.2003 20:28
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        16.06.2003 18:58
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        16.06.2003 19:55
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość:
        Michal 17.06.2003 11:05
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość:
        Michal 17.06.2003 11:43
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' -
        Gość: Michal 17.06.2003 14:37
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' -
        Gość: tato 17.06.2003 15:00
        • Re: Mam dla Was
        niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal 17.06.2003 17:52
        • Pytania i odpowiedzi dotyczace olejow
        silnikowych - Gość: Michal 18.06.2003 13:37
        • Re: Pytania i odpowiedzi dotyczace olejow
        silniko - Gość: Michal 19.06.2003 14:51
        • Re: Pytania i odpowiedzi dotyczace
        olejow silniko - Gość: Michal 21.06.2003 10:05
        • Re: Pytania i odpowiedzi dotyczace
        olejow silniko - Gość: Michal 21.06.2003 18:34
        • Re: Pytania i odpowiedzi
        dotyczace olejow silniko - Gość: Michal 23.06.2003 10:37
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Maciek 16.06.2003
        16:32
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        17.06.2003 17:59
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - marekpol
        17.06.2003 23:12
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        18.06.2003 11:47
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: RyMario 18.06.2003
        08:46
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        18.06.2003 11:27
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: STYRO
        18.06.2003 13:42
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        18.06.2003 14:25
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: arklin
        18.06.2003 14:34
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        19.06.2003 10:47
        • Ja tez mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' ... -
        Gość: lupo 19.06.2003 11:06
        • Re: Ja tez mam dla Was niespodzianke 'praktyczna -
        Gość: Michal 19.06.2003 11:14
        • tu jest niescislosc - Gość: Doki 21.06.2003 12:22
        • Re: tu jest niescislosc - Gość: Michal 21.06.2003 18:39
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal 28.06.2003
        21:26
        • Re: Do Michala - Gość: STYRO 29.06.2003 05:43
        • Re: Do Styra - Gość: MIchal 29.06.2003 07:40
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - acur_ 29.06.2003 07:25
        • Re: Mam dla Was niespodzianke 'praktyczna' - Gość: Michal
        29.06.2003 07:44
        • Do Michala - Gość: STYRO 30.06.2003 02:58
        • ReDo Styra - Gość: Michal 30.06.2003 14:49
        • Re: ReDo Michala - Gość: STYRO 01.07.2003 02:41
        • Re: ReDo Styra - Gość: Michal 01.07.2003 21:36
        • Re: do Michala - Gość: STYRO 01.07.2003 22:57
        • Re: do Michala - Gość: Michal 02.07.2003 11:03
        • oleje - Gość: Michal 23.07.2003 20:49






        --------------------------------------------------------------------------------

        Poleć ten adres swoim znajomym | Ustaw ten serwis jako Stronę Startową |
        Dodaj tę stronę do Ulubionych | Napisz do nas, jeśli na tej stronie są błędy

        --------------------------------------------------------------------------------

        Gazeta.pl:
        Wiadomości • Gospodarka • Sport • Praca • Dom • Auto • Film • Kobieta •
        Twoje miasto • Ogłoszenia +wszystkie serwisy
        Czat • Forum • Katalog • Poczta • Randki • Usenet


        --------------------------------------------------------------------------------
        Copyright © Agora SA • O nas • Informacje prasowe • Reklama u nas •
        Ogłoszenia • Ochrona prywatności • Kontakt • Mapa serwisu


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka