22.01.12, 08:49
Czy kupowal ktoś walizki z mango jaka jest opinnia o nich i czy warto je kupić.
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: Walizki 22.01.12, 10:08
      walizke to ja bym wolala pomacac przed zakupem.
      • ewa9717 Re: Walizki 22.01.12, 12:46
        I sprawdzić, jak działają zapięcia.
        • anula36 Re: Walizki 22.01.12, 19:25
          to tez.
          Ja generalnie polecam jednak zamki niz zatrzaski, duzo mniej awaryjne, zwlaszcza jak walizy czesto wypychane na maxa.
    • johana75 Re: Walizki 22.01.12, 20:51
      Dla mnie najważniejsze sa kółka, zeby były wytrzymałe...potem zapięcie najczęściej na zamek i wielkośc, nie lubie sztywnych bo kilka razy miałam już polamane
    • 3piotrd Re: Walizki 14.05.12, 15:20
      Pytanie co tak naprawdę chcesz? Jeżeli chodzi o markę i logo to są oksmile a jeżeli chcesz walizkę do podróżowania to już lepiej kup taką z lidlasmile są porządne a kosztują duużo mniejsmile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka