anna-w 22.01.12, 08:49 Czy kupowal ktoś walizki z mango jaka jest opinnia o nich i czy warto je kupić. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula36 Re: Walizki 22.01.12, 19:25 to tez. Ja generalnie polecam jednak zamki niz zatrzaski, duzo mniej awaryjne, zwlaszcza jak walizy czesto wypychane na maxa. Odpowiedz Link
johana75 Re: Walizki 22.01.12, 20:51 Dla mnie najważniejsze sa kółka, zeby były wytrzymałe...potem zapięcie najczęściej na zamek i wielkośc, nie lubie sztywnych bo kilka razy miałam już polamane Odpowiedz Link
3piotrd Re: Walizki 14.05.12, 15:20 Pytanie co tak naprawdę chcesz? Jeżeli chodzi o markę i logo to są ok a jeżeli chcesz walizkę do podróżowania to już lepiej kup taką z lidla są porządne a kosztują duużo mniej) Odpowiedz Link